Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Nisan 2018 – 29 Nisan 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta başka bir şehirde yaşayan bir kadınla ilgili bir etkinliğe veya organizasyona katılabilirsiniz. Bu haftaki deneyimleriniz, haberler veya öneriler ile ilgili olanlar da dahil, geleceğiniz için önemli planların gelişmesinde belirleyici rol olacaklar. Bu hafta yaşanan bazı şeyler gelecek kararlarınızı etkileyebilir. Ailenizden, arkadaş çevresi ya da profesyonel çevrenizden yeni insanlarla tanışmak üzeresiniz. Bu hafta yeni bir aşk, yeni romantik bir macera ya da flört söz konusu olabilir. Özellikle de bu duyguları arayan veya ihtiyaç duyanlarınız için aşk hayatında şanslı bir hafta olacak. Birçoğunuz duygusal olarak karmaşık olacak bir yolculuğa çıkacaksınız. Olumsuz beklentiler veya endişeler ile kuruntu yapmaktan kaçının.

Hafta boyunca, daha fazla iş yükü ve sözler için hazırlanmak iyi olur. Bu yedi gün boyunca, yakınınızda veya uzakta almanız veya göndermeniz gereken parayla ilgili bir gerilim olacaktır. Daha az veya belirsiz nakit makbuzları ve kazançları mümkündür. Bir entrika, karmaşık bir duruma sokacak bir manipülasyon girişimi işyerinizde ortaya çıkacaktır. İşyerinizde dedikodu veya kışkırtma notlarına dikkat etmeyin. Bu tür bilgilerin eylemlerinizi ve kararlarınızı tanımlamasına izin vermeyin. Aslan erkekleri evlerine ya da mülk planlarına devam etme fırsatına sahip olacaklar. Aslan kadınları ev ve aile planlarında başarı bekleyebilir.

23 Nisan – 29 Nisan Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Bütün hafta kendinizi güçlü ve kendinden emin hissedeceksiniz. Özellikle Perşembe günü her zamankinden daha iddialı hissediyor olmalısınız. Bir güç pozisyonuna girmek veya iş başında büyük bir geçişe veya projeye başlamak zorunda kalabilirsiniz. Bu hafta liderlik potansiyelinizi göstermek için iyi bir hafta olacak. Bu, ayağa kalkmaya ve sayılmaya ya da başarıyı engelleyen herhangi bir engeli ortadan kaldırmak için harika bir zamandır. Bu süreç aynı zamanda, iç huzuru arttırmak için de iyidir. Bu hafta yeni romantizm mümkün ve başlayacak aşk hayatınızda büyük bir dönüşüm getirecek.

Akrep burcunda Pazar günü meydana gelecek olan dolunay evinize, özellikle de kadınlarla aile ve diğer yakın ilişkilere dikkat çekiyor. Her zamankinden daha duygusal olarak duyarlı olmanız muhtemeldir. Buradaki amaç, duygusal olarak tepki göstermemek, bu etki altında bizzat şeyleri kişisel olarak ele almak değil. Daha sakin kalmaya çalışın.

Bununla birlikte, dolunay kendisi, hazırlık, kararlılık, hırs ve nihai başarı olan gezegen Satürn’ün faydalarına odaklanır. Son değişiklikleri belirgin hale getirmek, kesinlik sağlamak ve kalıcı iyileştirmeler yapmak için istikrar ve güvenliği getiriyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status