Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Kasım 2018 – 16 Aralık 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta uzakta yaşayan ve diğer yerleşim yerlerinden insanlarla farklı temaslar kuracaksınız. Bazılarınız iş ya da kadın ile ilgili bir geziye sahip olacak. Hafta boyunca, birçoğunuz dikkatinizi, size yakın olan bir adamın sağlığına ya da sorunlarına çevirirsiniz: koca, erkek kardeş, baba vb. Bir erkeğin yardımına ya da anlayışına güveneceğiniz bağlılığınız hakkında geçici bir endişeniz olacak. Yengeç, Akrep veya Balık burcu altında doğan erkeklerle olan ilişkiniz, günlük yaşamınıza kargaşa veya karışıklık getirecektir. Hafta boyunca, bir gecikme ile veya en az beklediğiniz bir yerden bir mektup veya bildirim alacaksınız. Hafta içi erteleme ya da bir tür zorluğa neden olma olasılığı ile mahkeme ya da davalar için olumsuzluk yaratacaktır.

Aslan burcu bu hafta Yeni Yıl için birisine vermeyi düşündüğünüz bir satın alma veya hediye ile ilgili olarak bir anlaşmazlık ortaya çıkacaktır. Her şeyden önce, kendi isteklerinizi değil, karşınıza çıkan fırsatları takip edin. Aslan kadınlarının hayatında ortaya çıkacak duygusal sorunlar bu hafta çözülecek. Aslan erkeklerinin endişeleri gereksiz olacak ve davranışlarını iyi ölçülüp kontrol edilmesi gerekmektedir.

10 Kasım – 16 Aralık Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta Pazartesiden Perşembeye, heyecan verici yeni fırsatlar veya beklenmedik haberler getiriyor. Bu sosyalleşme ve kısa yolculuklar için iyi bir zamandır. Şans karşılaşmaları mümkündür ve alışılmadık veya eksantrik insanlarla karşılaşmanız muhtemeldir. Açık fikirli olmak doğal olarak gelir ve yeni keşifler yapma ve yeni arkadaşlar edinme şansınızı artırır. Bu hafta anlayışlı olmak ve sezgilerinizi dinlemek için iyi bir zamandır.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu 2019 Yorumu

Cumadan pazara, duygularınızı sevdiklerinizle paylaşmak için ideal bir zaman. Yakın ilişki açıklığınızdan ve dürüstlüğünüzden yararlanacaktır. Yeni ilişkiler, aynı gerçek niteliklere dayanacaktır. Karşılıklı saygı ve anlayış, çok başarılı kişisel ve iş ortaklıklarına yol açabilir. Popülerliğiniz, seçtiğiniz amaç için geniş destek aldığınız ve etkili veya hatta ünlü kişilerin yardımını aldığınız anlamına gelir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status