Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Kasım 2017 – 3 Aralık 2017)

Aslan burcu haftalık yorumunda araştırma yaparak ve yeni şeyler öğrenmeye hevesli şekilde haftaya başlayabilirsiniz. Bazı meselenin derinine girmeye çalışabilir ve bazı olaylara karşı daha ciddi olabilirsiniz. Hafta ortası bir adım geride kalmak isteyeceksiniz. Bu sayede büyük resmi daha iyi görebilir ve haftanın ilerleyen günlerinde uzun vadeli planlar üzerinde çalışabilirsiniz. Cuma günü, Venüs aşk hayatı alanına giriyor ve Merkür Pazar günü sevgi alanında gerilemeye başlıyor. Dolayısıyla önümüzdeki haftalarda sevgi ve aşk ilişkilerinizle mücadele ederek sevdiklerinizden daha fazla ilgi isteyeceksiniz. Sevdiklerinizi dikkatini çekmek, onların size daha fazla zaman harcamalarını isteyeceksiniz. Ancak sevdiklerinizle eğlenmek için yeterli zamana sahip olamayabilirsiniz. Özel hayat ve iş hayatı arasında denge kurmak zor olabilir. Pazar günü İkizler burcunda dolunay oluşuyor ve daha duygusal yanınız ağır basacak. Hayalleriniz için çalışmaya odaklanabilirsiniz. Güneş Pazar günü Neptün’e sertçe vuruyor ve hayaller ve fanteziler dünyasında kaybolabilirsiniz.

Aslan burçları için haftanın en iyi günleri Çarşamba, Perşembe olacak. Bu hafta aşk hayatında şımarılmak, ilgi görmek istiyorsunuz. Sevildiğinizi bilmek size iyi gelecek. Ancak hafta sonuna doğru hayallerinizi önemseyerek, zor hayaller peşinde koşmak, imkansızı istemek söz konusu diyebiliriz.

27 Kasım – 3 Aralık Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burçları bu hafta iş yerinde çeşitli olaylar veya durumlar tarafından şaşıracaklar. Bir kurum, banka, firma ile beklenmedik bir işiniz olabilir. Bir öneri alma ihtimali yüksektir, ne kadar cazip görünüyorsa görünsün, dikkatlice düşünmek iyidir. Bazılarınız yabancı insanlarla bir araya gelecek ya da farklı bir yerde yaşayan ya da çalışan biriyle temasa geçecek.

Bu hafta hasar görmüş ekipmanların ve daha fazlasının onarımı olabilir. Ev içinde tamir işleri ile uğraşabilirsiniz. Yakın bir kişinin sağlığı için özel ilgi göstermeniz veya hastanede kalmanız gerekebilir.

Bu hafta boyunca, para veya finansal belgeler ile alakalı olacak eylem ve beklentilerinize dikkat edin. Olaylar bir kaybı işaret etmez, ancak bir hayal kırıklığı veya düzeltmek için zaman alan bir hata olabilir.

Aşk hayatınızda, eşinizin rahatsızlığı yüzünden sorunlar olabilir ve bu durum anlaşmazlık veya kırgınlığa neden olabilir. Partneriniz beklentilerinizi karşılamayabilir ya da bazı sorumsuz davranışları yüzünden gerginlik yaşanabilir. Bu haftanın önemli şeylerinden bazıları, farklı kişiler veya kurumlardan gelen çeşitli öneri veya davetiyeler vasıtasıyla gerçekleşecek. Seni memnun edecek bir şey olacak ve şu anda öncelikli olan bir planın başarıyla geliştirilmesi için umut veriyor.

35 yaşın altındaki aslan erkekleri, mesleki ya da mali sorunlarıyla olan ilişkilerinde sorumluluklarını azaltacaklar. Bu durum ilişkinizi oldukça sinirli ve kararsız hale getirecektir.35 yaşın üzerindeki aslan erkekleri, başka bir olayın meydana gelmesi nedeniyle bir toplantı veya planı erteleyeceklerdir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status