Kahve Falında Tavuk Görmek

Falda tavuk görmek, sağlık sorunlarınız varsa tedavi olup şifa bulmaya yorumlanır. Tedavinizi erteliyorsanız tedavi olmanız tez vakitte daha sağlıklı zinde olmanıza yardımcı olur. Kişi sağlığının değerini anlar ve hayatından kötü alışkanlıklarını çıkarır. Eğer aile içerisinde hasta biri varsa o kişi de sağlığına kavuşur ve tüm endişeler ortadan kalkar. Eğer mutsuzsanız ve bir şeylere kendiniz mecbur hissediyorsanız aslında mecbur olmadığınızı fark edebilir ve kendi istek arzularınıza yönelik çaba harcayabilirsiniz. üzerinizdeki baskı ve külfet biter, maddi yönden de size külfet olan her kim varsa artık olmaz.

Kahve falında tavuk görmek, maddi sıkıntı içerisinde olan biri için borçlarından kurtulmaya ve elinin rahatlamasına yorumlanır. Daha rahat harcamalar yapabilirsiniz ve maddi yönden imkanlar artar. Eğer size borcu olan biri varsa öder. Evinizde rızkınız bereketiniz çoğalır.

Kahve Falında Beyaz Tavuk Görmek

Evinize helal para girmesine ve maddi sıkıntı çekmemeye yorumlanır. Eğer işsiz olan biri bu rüyayı görürse yeni bir iş bulabilir ve kazancı kaldığı yerden devam eder. Maddi sıkıntılar kolay aşılır ve evinizde bereket artar.

Kahve Falında Yumurtlayan Tavuk Görmek

Yeni gelir kapısı aralamak ve bol kazanca yorumlanır. Elinize birkaç yerden birden toplu para da geçebilir. Eğer bekar biri bu rüyayı görürse çok yetenekli ve zengin biri ile dünya edine girebilir. İş hayatında sizin için verimli bir dönem olur.

Kahve Falında Kuluçkada Tavuk Görmek

Verilen emeklerin karşılığını almaya başlamaya yorumlanır. Eğer yaşadığınız hayal kırıklıkları varsa yakında sona erer ve hakkınız neyse o elinize geçer. Alın teri ile çalışan kimselerin kazancı artar. Kendi işini yapanlar da yatırımlarının karşılığını alabilirler.

Kahve Falında Tavuk ve Horoz Görmek

Sevgilisinden ayrılan biri için yeniden barışmaya yorumlanır. Eğer eski sevgilinizi unutamadıysanız tekrar yollarınız kesişebilir ve ilişkinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eşiyle boşanma sürecinde olanlar da ikinci bir şans verebilirler. Özel hayatınızda yaşanan dert ve keder son bulur.

Kahve Falında Tavuk Budu Görmek

Evinizde rızkın artmasına ve mal mülk sahibi olmaya yorumlanır. Yeni bir ev ya da araba satın almaya niyet eden kişiler yakında bu isteklerini gerçekleştirir, birikimlerini değerlendirirler. Daha çok kazanarak daha konforlu bir yaşam sürülür.

Kahve Falında Tavuk ve Kalp Görmek

Bekar olan biri için hayırlı bir talip demektir ve tanışacağınız kişi ile evlilik yolunda ilerleyen bir aşk söz konusu olabilir. Kişi sevdiği insan ile evlenir. Evli olan biri için de eşi ile arasında bağın güçlenmesine ve evinizde berekete yorumlanır.

Kahve Falında Tavuk ve Yumurta Görmek

Sevdiklerinizden mutlu olacağınız haberler almaya yorumlanır. Çocukları olan biri için sizi gururlandıracak haberler almak demektir. Aile hayatında neşe ve mutluluk günden güne artar. Eğer küs olduğunuz aile fertleri varsa barışılır.

Kahve Falında Yolunmuş Tavuk Görmek

Maddi kayıpların geri gelmesine yorumlanır ve hakkınız olan her ne varsa elinize geçer. Zamanında sizi maddi zarar uğratan ve külfet olup paranıza el koyan kimselerden hakkınızı geri alabilirsiniz. Mahkemesi olanların davaların hayırlarına sonuçlanır.

Kahve Falında Tavuk İbiği Görmek

Yeni bir mal mülk edinmek anlamına gelir. Aileniz de yeni bir ev araba satın alabilirler. Ailenizin maddi durumu daha iyi olur. Eğer bir süredir ödediğiniz borçlarınız varsa yakında bu borçları toplu bir şekilde kapatma imkanı elinize geçebilir

Kahve Falında Tavuk Ayağı Görmek

Uzun zamandır görüşmediğiniz insanların haber göndererek evinize misafir olarak gelmesine yorumlanır. Çalışıyorsanız başka bir yere iş seyahatine gitmeniz gerekebilir. Ya da önemli bir görüşme için bir yere çağırılabilirsiniz.

Kahve Falında Tünemiş Tavuk Görmek

Zamana bıraktığınız her ne varsa artık sorunların çözülmesine ve hakkınız olana sahip olmaya yorumlanır. Sevdiklerinden ayrı olanlar kavuşurlar. Sevgiliniz ile ayrıldıysanız çok pişman olup size geri dönmek isteyebilir.

Kahve tabağında tavuğun anlamı, evinizde bereket ve bolluğun artmasına ve işsiz kalmamaya yorumlanır. Ailede işsiz her kim varsa işe girer ve evinize daha çok para girmeye başlar. Evinizde sofranızda rızkınız neşeniz artar.

Kahve falında tavuk ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status