Kahve Falında Zurna Görmek

Falda zurna görmek, hakkınızda çıkan dedikodular varsa gerçekler ortaya çıkar ve dedikoducu kimseler çok zor durumda kalabilirler. Sizinle ilgili olur olmaz şeyler söyleyenler varsa maskeleri düşer. Özellikle de iftira atan ve yalan yanlış haberler yayan kişiler size ve ailenize karşı mahcup olurlar. Yakınlarınıza sizi kötüleyen biri varsa bu kişi ile aranıza mesafe koyabilirsiniz. Yalnız olan biri gerçek dostluklar kurar ve kötü niyetli kişilerden uzaklaşır. Sizin üzen kimseler şimdi benzer duruma düşerler. Eğer yüzünüze karşı söylenen bir yalan varsa bu yalan hemen öğrenilir.

Kahve falında zurna görmek, bazı yorumculara göre bu sembol kötü haber duymaya yorumlanır. Ama aslında yalan dolanın ortaya çıkması anlamına gelir. Sizinle ve aileniz ile uğraşan kimseler şimdi kendileri zor durumda kalırlar ve size söyledikleri şeylerden dolayı çok pişman olurlar. Fikirleriniz uyuşmayan ve sürekli fikir ayrılığı yaşadığınız insanlar ile aranızda yine bir gerginlik çıkabilir. Kendi fikirlerinizi karşı tarafa ikna etmekte zorlanabilirsiniz. Sosyal hayatınızda yaşanan karmaşa ve üzüntüler tez vakitte son bulur ancak bu süreçte herkesin maskesi düşer. Gerçek dostu da düşmanı da daha yakından tanıyabilirsiniz.

Kahve Falında Zurna Çalan Adam Görmek

Size verdiği sözleri tutamayan ve sürekli yalan yanlış laflar ile sizi kandıran bir erkeğe yorumlanır. Boşa atıp tutan ve aslında gerçekle ilgisi olmayan laflar söyleyen biri olabilir. Bu kişiye inanırsanız mağdur olabilirsiniz. Birinden uzun zamandır sözünü tutmasını bekliyorsanız sizi daha da erteleyebilir ve verdiği sözleri tutmamak için sürekli bir bahane uydurmaya başlayabilir.

Kahve tabağında zurnanın anlamı, hane içerisinde çıkan dedikodu ve laflara karşın biraz daha sabırlı olmanızda fayda var. Bazı insanlar sizi dolduruşa getirmeye çalışabilir ve birine karşı kötüleyebilir. Eğer böyle bir durum söz konusu ise dolduruşa gelip de sevdiklerinizin kalbini kırmamaya gayret edin. Evli olan biri ise eşi ile arasına girmeye çalışan kişilere karşı dikkatli olun.

Kahve falında zurna ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status