Kahve Falında Z Harfi Görmek

Falda z harfi görmek, yakın çevrenizde isminde “z harfi” olan birinden gelen sözler yüzünden kalbiniz kırılabilir. Gelen laf söz yüzünden moraliniz bozulabilir. Eğer size başkasından dedikodu getiren veya dolduruşa getirmeye kalkan kimseler varsa çok dikkatli olun ve dolduruşa gelip de sevdiklerinizin moralini bozmayın. Eşi veya sevgilisi ile arsında sorunlar yaşayanlar gerçekleri öğrenirler ve aranızdaki güven artar. Aranızdaki güven sorunları geride kalır. Araya giren kimseler sevdikleriniz ile aranızdan çekilirler.

Kahve falında “Z” harfi görmek, yeni tanışacağınız bir insanı da simgeler ve isminde bu harf olan biri hayatınıza girebilir. İlişkiniz yoksa ilk görüşte aşık olacağınız ve huyu iyi birine yorumlanır. Bu kişi ile mutluluğunuz artabilir. Eğer ilişkiniz varsa bu sefer de sadık bir dostu simgeler ve mutlu bir arkadaşlık kurulur.

Kahve Falında Büyük Z Harfi Görmek

İsminde z harfi olan önemli bir insan ile tanışmak ve bu insanın size yardım eli uzatmasına yorumlanır. Bu kişiden bir iyilik görebilirsiniz. İş ya da eğitim hayatına yönelik yanlıştan sapmanız ve doğru yoldan şaşmamanızda size fayda sağlayabilir.

Kahve Falında Küçük Z Harfi Görmek

Uzun zamandır göremediğiniz birinden haber almaya yorumlanır. Eski sevgiliniz de yeniden sizinle iletişim kurmaya çalışabilir. Biten bir ilişkinin ardından sorun neyse o konuda gerçekler ortaya çıkar ve sevenler kavuşurlar.

Kahve Falında Ters Z Harfi Görmek

Bir zamanlar anlaşamadığınız kimseler ile şimdi çok iyi geçinmek anlamına gelir. Zamanında aranız kötü olan ya da size karşı ön yargılı olan kimseler varsa bu kişiler ile yeni bir dostluk başlayabilir. Kavgalı olduğunuz bir ile de aranız iyi olabilir.

Kahve tabağında z harfinin anlamı, bekar olan bir için evleneceği kişinin karşısına çıkmasına yorumlanır. İlerleyen günlerde sizinle ciddi bir ilişki düşünen biri haber gönderebilir. Aile içerisinde de güzel olaylar olur ve evinize uzun zamandır özlediğiniz insanlar gelebilirler.

Kahve falında z harfi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status