Kahve Falında Yüz Görmek

Falda yüz görmek, sizi mutsuz eden bir konuda artık yüzünüzün gülmeye başlamasına yorumlanır. Psikolojik olarak zor günler geçiren kimseler yakında feraha erişirler. İçinize attığınız dertler ve sıkıntılar biter. Özellikle de hiç kimseye paylaşamadığınız dertleriniz varsa hepsine bir çare bulunur. Size dert ortağı olan biri de olabilir ve sizi çaresizlikten kurtarır. Kafanıza taktığınız her ne varsa artık bunları kafanıza takmanıza gerek kalmaz ve gelen haberler gönlünüze serin bir su serper. Sizi üzen ve sözünüzü dinlemeyen kişiler de  bu huylarından vazgeçerek daha iyi anlaşabilirsiniz. Kahve falında insan yüzü görmek, bir insandan müjdeli haber alarak mutlu olmaya yorumlanır. Gelen bir haber karşısında neşeniz yerine gelir.

Kahve falında yüz görmek, aynı zamanda daha çok kazanç anlamına da gelir. Makam mevki değişikliği olabilir ve bu sayede daha çok kazanca ulaşarak harcamalarınızı da eskisinden daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Kahve falında surat görmek, yeni biri ile tanışmak ve bu insanın hayatınızda önemli bir yer edinmesine yorumlanır. İleride bu insana çok değer verebilirsiniz.

Kahve Falında Gülen Yüz Görmek

Sevdikleriniz ile yapacağınız sohbetlerden hayırlı haberler almaya ve mutlu olmaya yorumlanır. Umudunuzu kaybettiğiniz ve üzüntü duyduğunuz bir konuda yeniden umutlanmanızı sağlayacak hayırlı haberler gelir.

Ruya tabir

Kahve Falında Sinirli  Yüz Görmek

Sizi sinirlendiren ve kalbinizi kıran biri varsa çok pişman olabilir. Özellikle de söylediği sözlerden sonra pişman olan biri gönlünüzü almak isteyebilir. Sevgilisi ile ayrılık yaşayanlar yakında yeniden görüşmeye başlar.

Kahve Falında Şaşkın Yüz Görmek

Çok büyük bir haber alacağınıza yorumlanır. Bu haber sizinle birlikte ailenizi ve yakınlarınızı da hayrete düşürebilir. Örneğin sizden beklenmeyen büyük bir başarı sergileyebilirsiniz. Bekar olanlar için evlilik müjdesine de yorumlanır.

Kahve Falında Ağlayan Yüz Görmek

Sevdiklerinizden ayrıysanız kavuşmaya yorumlanır. Boşanma aşamasında olanlar eşleri ile barışabilirler. Sevdikleriniz ile yaşadığınız üzüntüler ve çekilen hasretler son bulur. İkili ilişkilerde sorunlar yakında ortadan kalkar.

Kahve Falında İki Tane Yüz Görmek

Önemli bir görüşmesi olanların bu görüşmelerinde kendilerini çok iyi şekilde ifade edeceklerine ve beklenen sonucu alacaklarına yorumlanır. Ortaklık da söz konusu olabilir ve gelecek günlerde önemli bir şeye imza atılabilir.

Kahve tabağında yüzün anlamı, daha kolay ve daha fazla para kazanmaya, maddi durumun iyi olmasına yorumlanır. Borcu olanlar borç külfetinden kurtulabilirler. Yakında evinize daha çok para girmeye başlayabilir ve rahat edilir.

Kahve falında yüz ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status