Kahve Falında Yumurta Görmek

Falda yumurta görmek, elinizi attığınız her işten şansın bahtın açılmasına ve bolluk berekete yorumlanır. Elinize geçen paranın bereketi artar ve borcu olanların borçları biter. Borçlarınızdan kurtularak daha çok para elinizde kalır. Evinize daha fazla destekte bulunabilirsiniz. İşsiz iseniz girilen yeni işte bol kazanç sağlanabilir ve yükselebilirsiniz. Sizin kariyerinize fayda sağlayacak şeyler olur. Eğer bir süre önce yapılan başvuru varsa geç de olsa geri dönüş olur ve çok mutlu olabilirsiniz. Size inanıp güvenmeyen insanlar varsa da şaşırırlar.

Kahve falında yumurta görmek, hakkınızda olur olmaz dedikodular yapan kimseler varsa bu söylentilerin ortadan kalkmasına ve sizin haklılığınızın ortaya çıkmasına yorumlanır. Özel hayatınızda inişli çıkışlı bir süreçte iseniz her şey yoluna girer ve kimseye duyurmadan sevdikleriniz ile problemlerinizi aranızda çözebilirsiniz.

Kahve Falında Beyaz Yumurta Görmek

Hakkınızda insanların çok güzel övgü dolu sözler söylemesine ve çok mutlu olmaya yorumlanır. Eş dost sizinle gurur duyabilirler. Eğitim hayatında ya da iş hayatındaki başarılarınızı örnek alan ve sizi rol model alan kimseler de olabilir.

Ruya tabir

Kahve Falında Büyük Yumurta Görmek

Büyük bir kısmetin habercisidir ve çok büyük mutluluklar yaşanır. Eskiden sizi üzen kimseler pişman olurlar ve hakkınız neyse geri gelir. Mal mülk yatırımı da yapılabilir. Toplu para bekleyen birinin eline toplu para geçer.

Kahve Falında Tavuk ve Yumurta Görmek

Bekar iseniz hayırlı bir eş adayına yorumlanır. Evleneceğiniz kişi hem eli bol hem de size değer veren biri olur. Mutlu bir yuva kurabilirsiniz. Evli olan biri için çocuk sahibi olmak ve çocuklarınızla mutlu mesut yaşamaya yorumlanır.

Kahve Falında Dinozor Yumurtası Görmek

Talihin açılmasına ve nasiplerin çoğalmasına yorumlanır. Uzun zamandır sizden hoşlanan biri karşınıza çıkar. Aşk hayatında çok büyük bir sürpriz ve mutluluk yaşanır. Sevdiğiniz insandan hediye alabilirsiniz.

Kahve Falında Deve Kuşu Yumurtası Görmek

Zamanında elinizden çıkan yüklü paranın elinize geri dönmesine yorumlanır. Maddi kayıplarınızı telafi edebilirsiniz. Çıkan mal mülkün ardından yenisi gelir ve evinizde yeniden zenginlik ve mutluluk hakim olur.

Kahve Falında Ördek Yumurtası  Görmek

Şansın açılmasına ve üzüntülerin son bulmasına, ayrılanların barışmasına yorumlanır. Boşanmak üzere olanlar yeniden barışabilirler, yuvanızda huzur artar. Aile fertleri ile küs iseniz aranızdaki sorunları konuşarak geride bırakabilir, gönüllerini alabilirsiniz.

Kahve Falında Kırık Yumurta Görmek

Kalbinizi kıran ve sizi üzen her kim varsa artık hatasını kabul edip gönlünüzü almasına ve aynı hataya düşmemesine yorumlanır. Güveninizi sarsan kişiler yeniden güven tazelemek için çaba gösterebilirler. Size hayal kırıklığı yaşatan birinin de pişman olduğu haberi gelir.

Kahve Falında Yumurtadan Civciv Çıkması Görmek

Bebek müjdesi almaya ve haneye yeni bir bebek gelmesine yorumlanır. Yakınlarınız bebek sahibi olacakları haberini iletebilirler. Evliyseniz ve çocuk sahibi olmak istiyorsanız da çok hayırlı bir faldır. Evinize neşe artar ve bebek müjdesi ile mutluluk artar. Kahve falında yumurta ve civciv görmek, bekar olan birinin evlenerek kendi yuvasını kurmasına yorumlanır.

Kahve Falında Yumurtlayan Tavuk  Görmek

Muradına ermeye ve ekonomik anlamda da kendi ayaklarınızın üzerinde durmaya yorumlanır. Çalışmıyorsanız çalışma hayatına geri dönebilirsiniz ve maddi olarak kimseye muhtaç kalınmaz.  Tek başınıza ayaklarınızın üzerinde durabilirsiniz.

Kahve Falında Yumurtalık Görmek

Beklediğiniz ödemeler varsa hepsini almaya ve kimsede paranızın kalmamasına yorumlanır. Ek gelir ile de elinize bir miktar para geçebilir. Eğer maddi sıkıntı içerisinde iseniz yeni bir gelir kapısı aralanabilir ve iyi haberler alınır.

Kahve tabağında yumurtanın anlamı, çok verimli bir döneme girmek ve ailenizi daha iyi şartlarda yaşatmaya, evinizde berekete yorumlanır. Sofranızda rızkınız artar ve tüm sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Evinizde neşe ve bereket daimi olur.

Kahve falında yumurta ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status