Kahve Falında Yıldız Görmek

Falda yıldız görmek, her ne ile uğraşıyorsanız karşılığını almak ve şan şöhret sahibi olmak anlamına gelir. Kendi işlerinizde uzmanlaşarak daha çok insan tarafından tanınabilirsiniz. İnsanların size hayranlık duyacağı başarılarınız olabilir. Sınava girecek olan kişiler emeklerin karşılığını alırlar ve sınavlarından bekledikleri başarı gelebilir. Eğitim hayatındaki hedeflerinize ulaşabilir, burs kazanabilirsiniz. Mesleki hayatta da hem bolluk bereket artar hem de daha başarılı olunur. Sizden beklentileri düşük olan kimseler çok şaşırabilirler. Beklentilerin üzerinde bir başarıya imza atılabilir. Kahve falında yıldızlar görmek, birden fazla yerden şansın talihin açılmasına yorumlanır. İşsiz olanlar aynı anda birden fazla iş teklifi alabilirler. Evlenmek isteyenlerin talipleri artabilir.

Kahve falında yıldız görmek, çok özlediğiniz her kim varsa yeniden kavuşmak demektir. Aşk hayatında sürpriz gelişmeler olabilir. Sevdiğiniz biri ile yeniden ilişki başlayabilir. Eğer kalbiniz boşsa büyük bir aşka yelken açılabilir ve evlilik kararı alınabilir. Kalbinizden geçen şeyler gerçek olur ve karşınıza iyi niyetli insanlar çıkar.

Kahve Falında Ay Yıldız Görmek

Memleketinden uzak olup gurbette olan kimseler için memleket özlemlerinin sona ermesine yorumlanır. Eğer geri dönmek istiyorsanız yakında aileniz ve sevdikleriniz ile kavuşabilirsiniz. Aradaki özlemler son bulur. Devlet dairesinde işi olanlar için de hayırlıdır.

Kahve Falında Büyük Yıldız Görmek

Büyük bir kısmetin habercisidir. Tuttuğunuz bir dilek yakında gerçekleşebilir. İş isteyenlere iş haberi gelebilir, eş isteyenlere hayırlı bir eş adayı karşılarına çıkabilir. Sizi hem çok heyecanlandıracak hem de mutlu edecek olaylar ardın sıra gelir.

Kahve Falında Kuyruklu Yıldız Görmek

Dileklerin gerçekleşmesine ve sevdiklerinizin çoğalmasına yorumlanır. Eğer kariyer hayatınızda mutsuz iseniz mutlu olacağınız olaylar olur. Daha çok kazanç ve mertebe yükselmesi söz konusu olabilir. Önemli bir teklif alınabilir.

Kahve Falında Yıldız Kümesi  Görmek

Yeni dost çevresine girmeye ve yeni dostlar kazanmaya yorumlanır. Hem meslek hayatınız destekleyen hem de sizin doğru yoldan şaşmamanızı sağlayacak insanlar hayatınıza girebilir. Yeni arkadaşlar kazanabilir, sosyal çevrenizde aranan biri haline gelebilirsiniz.

Kahve Falında Yıldız Kayması Görmek

Sevdikleriniz ile yaşadığınız kırıcı olayları tamamen geride bırakmaya ve ikinci bir şans vermeye yorumlanır. üzücü olaylar geride bırakılır ve yeni bir sayfa açılır. Ayrılan kimseler tekrar bir araya gelebilirler.

Kahve Falında Yıldız ve Kalp Görmek

İlişkisi olan biri için evlilik teklifine yorumlanır. Yakında evlilik yolunda önemli kararlar verilebilir. Evlenmek isteyenlerin de karşısına hayırlı talip çıkar ve ailenizin rızasını alabilirsiniz. Eğer evliyseniz eşinizden hediye alabilirsiniz.

Kahve tabağında yıldızın anlamı, sağlık sıhhatin yerinde olmasına ve aile içerisinde yaşanan küslüklere son noktayı koymaya yorumlanır. Her kim ile küs iseniz barışılır. Hiç kimse ile aranızda kırgınlık ve hak kalmaz.

Kahve falında yıldız ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status