Kahve Falında Yıldırım Görmek

Falda yıldırım görmek, kariyerinizde çok büyük bir ün elde etmeye yorumlanır. Başarılarınız ile herkes sizin isminizi duyabilir ve çok önemli bir başarıda adınız geçebilir. Eğitim hayatı devam edenler burs alabilirler ve arkadaşlarınızdan daha güzel bir eğitim hayatınız olabilir, daha iyi bir kariyer fırsatı elde edilebilir. Çalışıyorsanız hedeflerinizden de büyük imkanlar elinize geçer. Şan şöhret getirecek işler ile uğraşılabilir. Önemli işlerde adınız geçer ve büyük anlaşmalar yapılır. Mesleğinize herkesin imrendiği bir makamınız olabilir.

Kahve falında yıldırım görmek, aynı zamanda yeni mal mülk edinmek ve ev sahibi olmak demektir. Evinizi değiştirebilir ve yeni komşular edinebilirsiniz. Aileniz de ev araba satın alabilirler ve maddi durum eskisinden daha iyi olur. Bekar olan biri maddi gücü yerinde biri ile evlenebilir. Hayırlı bir talip çıkar.

Kahve Falında Yıldırım Düşmesi Görmek

Herkesi çok şaşırtacak bir haber almaya yorumlanır. Ancak bu haber herkesin mutlu olacağı bir haber olur. Büyük bir sıkıntısı olan kişiler sıkıntılarından kurtulurlar. Mahkemesi olanların davaları sonuçlanır ve rahat bir nefes alırlar.

Kahve tabağında yıldırımın anlamı, hem aşk hayatında hem de sosyal hayatınızda çok sevinmeye ve sürprizler ile karşılaşmaya yorumlanır. Hiç ummadığınız birinden gelecek olan haber de sizi şaşırtabilir. Mesela eski sevgilinizin sizinle irtibat kurmasına şaşırabilirsiniz.

Kahve falında yıldırım ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status