Kahve Falında Yılan Görmek

Falda yılan görmek, sağlık sorunları olan bir için tedavi olup şifa bulmak anlamına gelir. Eğer yakınlarınız arasında hasta kimseler varsa hayırlı haberler gelir. Yakında aile içerisinde sıkıntılar azalır. Sağlığınızın değerini ve kıymetini anlayıp kötü alışkanlıklardan uzaklaşabilirsiniz. Eğer bir süre önce sizi üzen ve psikolojinizi bozan kimseler varsa ruhsal sağlığınız daha iyi olur. Stres ve üzüntüler son bulur. Kötü günlerin ardından hayırlı olaylar yaşanır.

Kahve falında yılan görmek, aynı zamanda olumsuz manaya da gelir. Mesela bazı yorumculara göre bu rüya verilen sözlerin tutulmamasına ve hayal kırıklığına yorumlanır. Sizin duygularınız ile oynayan kimseler olabilir. Aşk hayatında da sevdiğiniz insan kalbinizi kırabilir.

Kahve Falında Beyaz Yılan Görmek

Sağlık ve sıhhat dolu olmaya, tedavi olup şifa bulmaya yorumlanır. Eğer sağlık problemleriniz varsa ve tedavilerinizi erteliyorsanız tedavi olup yeniden eski sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Çok özlediğiniz insanlardan temiz haber gelebilir.

Ruya tabir

Kahve Falında Uzun Yılan Görmek

Uzak bir yerden evinize gelecek olan misafire yorumlanır. Bir süredir görüşmediğiniz insanlar sizi ziyarete gelebilirler. Eğer uzun zamandır darıldığınız ve kırgın olduğunuz kimseler varsa aranızdaki kırgınlık biter ve yeniden görüşülür.

Kahve Falında Çıngıraklı Yılan Görmek

Sizi kendi etkisi altında bırakmaya çalışan kimselere yorumlanır. Kendi fikirleri ile sizi tesiri altına almaya çalışan kişilere karşı dikkatli olun. Yanlış kararlar almanıza sebep olabilirler ve sonradan pişmanlık yaşanabilir.

Kahve Falında Kobra Yılanı Görmek

Elinizden mal mülk çıkmasına yorumlanır. Aynı zamanda birine verdiğiniz toplu parayı zamanında almaktan zorlanabilirsiniz. Size karşı yüklü borcu olan kimseler bu borçlarını ödememek konusunda ısrarcı olabilirler.

Kahve Falında Yılan Başı Görmek

Sizi dolduruşa getiren kimselere yorumlanır. Sevdikleriniz ile aranızı açacak sözler sarf eden kimseler varsa dikkatli olun. Sevdiğiniz insana güveninizi sarsacak laflar kulağınıza gelebilir, yalan yanlış dedikodular yüzünden keyfinizi kaçırabilirler. Kahve falında yılan kafası görmek, dedikoduyu çok seven ve kırıcı laflar diyen birine de yorumlanır.

Kahve Falında Yılan Gözü Görmek

Kem gözlü kimselerden korunmaya yorumlanır. Sizin mutluluğunuzda veya başarılarınızda gözü olan kimseler varsa zarar veremezler. Hatta bazı plan projeleriniz gizli yürütüyorsanız hiç kimsenin bilmemesi daha hayırlı olabilir.

Kahve Falında Yılan Dili Görmek

İşitilen laflardan sonra çok üzülmek ve haksızlığa uğramaya yorumlanır. Yapmadığınız bir şey için suçlanabilir, kırıcı sözler işitebilirsiniz. Sizi üzmek için de birileri laflarında acımasız olabilir ve bazı gerçekleri çarpıtarak konuşabilir.

Kahve tabağında yılanın anlamı, büyük bir sıkıntıdan kurtulmaya ve rahatlamaya, iftiradan uzak durmaya yorumlanır. Sizi üzmeye çalışan kimseler emeline ulaşamazlar. Sürekli sizinle uğraşan birleri varsa artık kendi yoluna giderler.

Kahve falında yılan ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status