Kahve Falında Yengeç Görmek

Falda yengeç görmek, çevrenizdeki insanlardan daha iyi şartlar elde etmek ve maddi güce yorumlanır. Özellikle iş hayatında önemli bir otorite kurulabilir, daha fazla sorumluluk üstlenebilirsiniz. Makam mevki değişikliği veya başka sebeplerle iş hayatında parlak bir döneme girilir. Hem daha çok kazanıp hem de daha çok otorite sahibi olunabilir. İşinde uzmanlaşmak isteyenler için ellerine güzel bir fırsat geçer. Eğer eğitim hayatınız devam ediyorsa sınavlarınızdan çok iyi notlar gelebilir ve kariyer hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Kahve falında yengeç görmek,aynı zamanda sizi kıskanan çekemeyen kim varsa uzaklaşmasına yorumlanır. Size üstünlük sağlamaya çalışan kimseler varsa şimdi onlardan daha üstün bir konuma erişilebilir. İyi gün e kötü gün dostları kimler öğrenilir.

Kahve Falında Beyaz Yengeç Görmek

Hayatınıza girecek olan çok iyi bir dosta yorumlanır. Yakın zamanda tanışacağınız biri ile sağlam bir dostluk kurulabilir ve bu kişi mesleğinde çok başarılı biri olup size de faydası dokunabilir. Özellikle hırslanmanız ve kariyerinizde yeni atılımlarda bulunmanızda bu kişiden büyük bir iyilik görebilirsiniz.

Kahve Falında Büyük Yengeç Görmek

Elinize toplu para geçmesine yorumlanır. Mal mülk satmak isteyen kişiler yakında istedikleri miktara satış yapabilirler. Bir yerden beklenen toplu para gelir. Eğer tazminat bekliyorsanız da tez vakitte ödenebilir.

Kahve Falında Yengeç Kıskacı Görmek

Sizi kontrol altına almaya çalışan birine yorumlanır ve bu durum artık rahatsız edici hal alabilir. Sizin isteklerinizi önemsemeyen biri ile aranızda münakaşa olabilir. Özellikle çalışma ortamında üsleriniz ile aranızda gerginlik söz konusu olabilir. İstenmeyen görevler üstlenilebilir.

Kahve Falında Yengeç Kafası Görmek

Yakın zamanda yapılacak olan önemli bir görüşmeye ve alınacak kararlardan memnun olmaya yorumlanır. İş hayatında toplantılarınız iyi geçer, karşı tarafı rahat bir şekilde ikna edebilirsiniz. Zor bir mülakattan da başarılı olunur.

Kahve Falında Yengeç Ayağı Görmek

İş seyahatine çıkmaya veya terfi almaya yorumlanır. Tabi atama bekleyen kimselerin de yakında istedikleri yere atamaları olabilir. Uzak bir yere yapılacak seyahatler sizi mutlu edecektir. Kahve falında yengeç bacağı görmek, kariyer hedefleriniz için elinize geçecek bir fırsata yorumlanır ve iyi değerlendirirseniz çok kısa sürede hayırlı olaylar olur.

Kahve Falında Yengeç ve Akrep Görmek

Sevgilisinden yeni ayrılan biri için eski sevgilisi ile arasında kıskançlık olmasına yorumlanır. Sizi  başka birinden kıskanabilir. Eğer ilişkiniz varsa da aranızı bozan kimseler olabilir. Biriyle maddi münakaşaya girilebilir.

Kahve Falında Yengeç ve Kalp Görmek

Kalbiniz boşsa aşkın yakın olduğuna yorumlanır. Hayatınıza girecek olan kişi maddi güve sahip ve kariyerinde bilinen biri olabilir. Gizli bir ilişkiye de başlanabilir. Bir süreliğine çevrenizden gizlemek zorunda kalabilirsiniz.

Kahve tabağında yengecin anlamı, hane içerisinde mal mülk anlaşmazlıklar varsa bitmesine ve hakkınız olan neyse onu almaya yorumlanır. Özellikle de sizi ve ailenizi mağdur eden kimseler varsa aranızdaki gerginlik biter ve size olan borçlarını öderler.

Kahve falında yengeç ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status