Yengeç Burcu Temmuz 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Temmuz ayında yengeç burcu için işler yavaşça hareket edebilir. Kazançlarınız artacak, ancak daha fazla maddi dalgalanma olabilir. Çalışma hayatında bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir. Moralinizi bozan insanlarla olan ilişkiniz sizi üzebilir. Davranışınızı değiştirmelisiniz, aksi takdirde itibarınızı etkileyebilir ve insanların senden ayrılmasına neden olabilirsiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirirken sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlar sizin hislerinizi anlamayabilir veya görüşlerinize önem vermekten kaçınabilir. Sağlık durumunuz bu ay özel ilgi gerektirebilir.

Temmuz’da yengeç burçları önceki aylarda veya yıllarda ortaya çıkan mali kaygılarınızı veya problemlerinizi çözebileceksiniz. Artık zor işlerden ve hatta bir çeşit masraflardan sonra başarı ve mali kazancın tadını çıkarmak mümkün. Bu ay akrabalarınızda, arkadaşlarınızda veya tanıdıklarınızdaki ciddi sıkıntılar hakkındaki haberler sizi şaşırtabilir. Ayrıca hayattaki bazı beklenmeyen olayların sonuçlarını düşünmenizi sağlayacaktır. Bu olaylar sizin için de bir ömür boyu tecrübe olacaktır, çünkü kimse ne tür bir durum yaşayabileceğini ve ne tür deneyimler yaşayabileceğini bilemez.

Temmuz ayında belgelerle sorun olacak. Gereksiz bürokrasi ya da sizi tedirgin edecek çok fazla formaliteyle karşılaşacaksınız. Bu ay, evi gereksiz veya eski eşyalardan temizlemek için iyi bir zaman olacaktır. Temmuz, her satış için iyi bir zaman olacak, her zaman fiyat en önemli faktör olacak değil. Ancak, bu ay, daha önce hareketlerini planlamış biri tarafından dolandırıcılık veya hırsızlığa maruz kalabilirsiniz.

Bu yaz bebek müjdesi alabilirsiniz. Bir çocuğun doğuşunun veya uzun zamandır beklenen hamilelikle ilgili haberlerin tadını çıkarabilirsiniz. Yetişkin bir çocuk veya torunla ilgili haberler de sizi memnun edebilir. Bazı masraflar maddi yönden endişelere sebep olabilir. Hiç hesapta olmayan harcamalar ortaya çıkabilir.

Bu ay daha fazla mali kaynağa ihtiyacınız olan yaşamınızda önemli bir değişiklik yapma sürecindeyseniz, artık bir tür gecikme veya zorluk yaşayabilirsiniz. Bir akrabanızla ilgili stresli bir durum, hayattaki kötü şeylerin çabucak geldiğini bir kez daha anlamanızı sağlayacaktır. Evinizdeki elektrikli cihazlara ve teknik ekipmanlara ve kurulumlara dikkat edin.

Yengeç Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay, ailenizi mutlu etmek için ihtiyaçlarınızı karşılamaya odaklanmanız gerekiyor. Çiftler romantik bir zaman geçirebilirler ve her ikinizi de memnuniyetle dolduracak buluşma ve toplantılarda yer alabilirsiniz. Belki sevdiğiniz ile birlikte tatile çıkabilir ve birbinizin değerini bir kez daha anlayabilirsiniz. Bakış açınızı anlaması için partnerinize biraz zaman verin.

Yengeç Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay finansal işlemleriniz için elverişli görünüyor. Hedeflerinizin bir kısmı samimi çabalarınızla yerine getirilecektir. Bazı uzun vadeli yatırım planlarına girebilir ve kısa geziler için de para harcayabilirsiniz. Arkadaşlarınız destekleyici olurlar ve ihtiyaç duyduğunuz anda mali olarak size yardımcı olurlar. Kariyer yolunuz bu ay olumlu olacak ve üstlerimizden iyilik alabilirsiniz. Kariyer beklentilerine odaklanmalı ve gelişiminize odaklanmalısınız. Prestijli bir göreve karlı bir tanıtım yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status