Yengeç Burcu Şubat 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Şubat ayında yengeç burcu iletişim gücünüz yüksek olacak ve dış görünüşünüz ile de insanlar üzerinde tesir bırakabilirsiniz. Venüs, 10 Şubat‘ta balık burcuna geçiyor. Bu sebeple de hayatınızı genişletmek, yeni şeyler öğrenmek, zihninizi açmak, dünyayı keşfetmek ve yeni deneyimler kazanmak için fırsatlar aramanın tadını çıkarabilirsiniz. Aşk hayatında kendinize sevdiğiniz şeylerinizi yapmak için daha fazla alan verebilirsiniz. Kendi istekleriniz ön planda olacak ve tutkulu olduğunu düşündüğünüz biri ile görüşebilirsiniz. Ancak ilişkide çok fazla problem olabilir. Evliyseniz, eşinizle birlikte heyecanlı ve eğlenceli bir geziye gitmek isteyebilirsiniz.

Merkür 17 Şubat‘ta balık burcuna giriyor ve Güneş 18 Şubat‘ta balık burcuna geçiş yapıyor. Bu sebeple yaşamınızı yeni yollarla genişlettiğinizde, yeni deneyimler yaşayacaksınız. Seyahat edebilir, öğrenmek veya öğretmek için zaman ayırabilirsiniz. Ayrıca inançlarınız hakkında çok daha tutkulu olabilirsiniz. Büyük fikirler bulabilir, büyük resmi daha iyi görebilirsiniz ve hayat hakkında daha iyimser bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Yeni fırsatları değerlendirmek önceliğiniz olacak ve yeteneklerinize daha fazla inanıyor olabilirsiniz. Daha maceracı, cesur ve özgüveni yüksek hissedebilirsiniz.

15 Şubat günü kova burcunda bir güneş tutulması meydana geliyor. Bu nedenle de başkalarıyla karşılıklı yarar sağlayan fırsatları takip edebilirsiniz. Başkaları ile daha fazla fikir paylaşabilirsiniz ve araştırma yapmanız olasıdır. Daha fazla bilgi edinmeniz gereken her şeyi araştırma arzınız artabilir. Bu sayede sorunlara daha fazla çözüm bulmanıza yardımcı olabilir. Sizi ilgilendiren şeyler hakkında daha tutkulu olabilirsiniz ve bu da araştırmaya yardımcı olabilir. Yaşamınızda daha iyi dönüşümler için de çalışabilirsiniz. Bu dönüşümler uzun süreli olabilir ve kendinizi ve hayatınızı daha güçlü hissetmenizi sağlayabilir. Ayrıca kendinizi kontrol altına almanıza yardımcı olabilir. Güneş tutulmaları yeni aylara karşılık gelir ve öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Yengeç Burcu Şubat 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Yengeç burcu için Şubat ayında aşk hayatı ve ilişkilerde en iyi günler 6 Şubat ve 7 Şubat olacak. Evli olanlar için ev hayatının bu ay stres altına girdiğini gösteriyor. Ancak, gezegensel etkiler sebebi ile yeni bir aşk için bu ay uygun değildir. İlişkisi olanlar gerginlikten uzak durmalılar.

Yengeç Burcu Şubat 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Yengeç burcu için Şubat ayında para, kariyer ve iş hayatında en iyi günler 1 Şubat, 27 Şubat ve 28 Şubat olacak. Bu ay profesyonel hedeflerin önemli olacağını öngörüyor. Kariyer hayatında baskın ve iş yerindeki atmosfer samimi olacak. İş yerindeki başarı aileye de faydalı olacaktır. Yengeç burcu bu ay jestler ve parasal yardımlar bekleyebilir. Yeni bir iş arıyorsanız, bu ay elverişlidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status