Yengeç Burcu Ocak 2021 Aylık Yorumu

Yengeç Burcu Aylık Burç – Ocak 2021

2021 yılının Ocak ayında yay burcu, bu ay dikkate değer bir büyüme döneminden geçebilir. Güneş, Satürn ve Jüpiter 7. evdeyken, bu ay yaşlıların ve gençlerin işbirlikleri ve işbirlikleri sizde büyük bir etki yaratacak. Eşinizle de mükemmel ilişkilere sahip olacaksınız ve işiniz ve evliliğinizle ilgili olarak evdeki yaşlılardan istenen girdiyi alacaksınız. Jüpiter, Güneş ve Satürn size büyüme ve ilerleme sürecinde rehberlik edecek.

Aşk İlişkisi: Eşinizle zaman geçirmeye ve partnerinizle işleri iyileştirmeye çok meyilli olabilirsiniz ve onları tekrarlamak istemediğiniz için geçmişteki hatalarınıza özellikle dikkat edeceksiniz. Bu ay ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz ancak Venüs 6. evinizden geçeceği için dikkatli olmalısınız. Daha iyi yarınızı ikna etmek ve çekmek size zor gelebilir. Kaderinizin gezegeni olan Jüpiter, Satürn ve Güneş ile birlikte 7. eve yerleştirilecek, ilişkilerinizin yürümesi için çok çalışmanıza neden olacak ve evden bir mobilya satın alarak eşinizi memnun etmek isteyebilirsiniz.

Finans: Özellikle eşinizle ilgili harcamalarınız artabileceğinden ve Venüs 6. evinizdeyken istenmeyen harcamalar olabileceğinden, finans bu ay size bazı zorluklar getirebilir. Harcamalarınızı ve yatırımlarınızı dikkatlice değerlendirirseniz ve harcamaları azaltmanın yeni yollarını düşünürseniz bundan faydalanabilirsiniz. Bu, mali durumunuzda kademeli ve daha fazla iyileştirmeler getirebilir. 4. ve 11. Evin Efendisi Venüs, Ocak 2021’in sonuna kadar 6. evde kalırken dikkatli olmanız gerekebilir. Arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza borç verirken dikkatli olun ve şimdi herhangi bir borca ​​girmeyin.

Kariyer: Bu ay, özellikle kendi işinizle ilgileniyorsanız veya bir iş ortağı olarak eşinizle iş yapıyorsanız, kariyerinizle ilgili harika bir ay olarak adlandırılabilir. Kendinizi birçok iş yolculuğuna çıkarken bulacaksınız ve arzu ettiğiniz sonuçları verebilecekleri için gülümseyeceksiniz. Evde büyüklerinizi dinleyerek kazanabilirsiniz. İşinizi büyütme konusunda size olumlu tavsiyelerde bulunabilecek eşinizi dinleyerek de kazanç elde edebilirsiniz.

Bakınız: Yengeç 2021 Yorumu

İş hayatı: Ortaklık işi bu ay faydalı olabilir. Ancak herhangi bir sözleşmeyi imzalamadan önce dikkatlice düşünmeniz tavsiye edilir. 7. ve 8. Lordunuz Satürn, 6. ve 9. Lordunuz Jüpiter ile ve ayrıca 2. efendiniz olan Güneş’le birlikte, bu yüzden bu iyi sonuçlar ve kader verebilir. Yabancı ülkelerden bazı iş ortaklığı anlaşmaları alabilirsiniz, ancak dikkatli olmalısınız aksi takdirde Satürn-Güneş bir arada olduğu için kanunla başınız belaya girebilir ve hatta Jüpiter’in mentor olarak arabuluculuk etmesine rağmen bazı ego ile ilgili sorunlara neden olabilirsiniz.

Profesyoneller: Kanser uzmanları doğaları gereği çok hassastır. Sıkı çalışmaları bu ay tanınabilir, ancak üstleri tarafından tanınmak için beklemeleri gerekir. Çünkü yakında yetenekleri, becerileri ve çabaları, özellikle de liderlik yetenekleri için tanınacak ve ödüllendirilecekler. Çalışmanıza özenle devam edin, bu profesyonel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. İş seyahatleri sizin için bazı iyi sonuçlar sağlayabilir. Sizin için meslek gezegeni Mars, 10. kader ve şans evinizde olacak ve kendinizi seyahat ederken ve kazanırken bulabileceksiniz.

Sağlık: Bu sefer sağlığınız iyi olabilir ve Jüpiter 7. evde olacağından ve size sağlıklı olabileceğinden önemli bir rahatsızlık görülmez. Eşinizden tam duygusal destek alacaksınız. Jüpiter ve Güneş lagnanıza, 1. eve bakacak, bu yüzden bu sağlığınız için iyi olacaktır. Ancak yine de sağlığınıza yeterince dikkat etmek ve sağlıklı yiyecekler yemek akıllıca olacaktır çünkü Satürn aynı zamanda lagnanıza da açı veriyor. Bu ay Mars Koç burcundayken işinizde iyi olacaksınız, ancak yoğun iş stresi yaşayabileceğiniz için sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Eğitim: Öğrenciler bu zamanı önceki aylara göre biraz daha rahat ve kolay bulabilirler. Kendinizi motive olmuş ve akademik başarınıza giden yoldaki tüm engelleri çözerken bulabilirsiniz. Tıp veya mühendislik çalışmaları yapanlar bundan yararlanabilir. Sanat ve yaratıcı alanlardaki öğrenciler de yararlanabilir. Rekabetçi sınavlarda başarılı olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status