Yengeç Burcu Ocak 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ocak ayında yengeç burcu yeni yıla daha pozitif ve huzurlu, dinç bir zihinle giriyor. 11 Ocak tarihinde Merkür oğlak burcuna geçiş yapıyor olacak. Bu sebeple düşüncelerinizi insanlara daha rahat kabul ettirecek, alacağınız fikirlerden fayda sağlayacak ve ortaklıklarda güzel kazanç sağlayacaksınız. Bunun yanı sıra iş hayatı ve özel hayatta denge kurabileceksiniz. Artık kafanızdaki bazı soru işaretleri bitiyor ve daha huzurlu bir döneme giriyorsunuz. Bazı kişiler veya işler arasında arabulucu rolü üstlenebilir ve bazı konularda ödün vermeniz gerekebilir. Başkalarıyla iletişiminizde daha büyüleyici, zarif ve diplomatik olabilirsiniz.

17 Ocak‘ta Venüs hava grubu olan kova burcuna geçiş yapıyor. Bu nedenle ciddi konularda yoğunlaşmaya, araştırma yapmaya, kendinizi ya da hayatınızı dönüştürmeye ya da konunun özüne girmeye hazırsınız. Yeniliklere bu ay açıksınız. Aşk hayatında daha ciddi ve yoğun olabilirsiniz ve sevdiklerinizle güçlü duygusal bağlar isteyeceksiniz.

19 Ocak günü, Güneş kova burcuna giriyor ve ciddi sorunları araştırma, dönüştürme ve üzerinde çalışırken daha kendinden emin hissedebilirsiniz. Başkalara karşı daha gizemli görünebilirsiniz.

Merkür 31 Ocak’ta Kova burcuna giriyor ve bazı sorunlara odaklanmanız rahatsız edici hale gelebilir. Karşılıklı yarar sağlayan projeler ve girişimler için planlar üzerinde çalışabilir veya iyilik yapabilirsiniz. Daha ciddi bir bakış açısına sahip olabilirsiniz.

26 Ocak‘ta Mars yay burcuna giriyor. İş, günlük görevler ve sorumluluklar için daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz. Ayrıntılara dikkat edeceksiniz. Zamanınız ve enerjiniz ile daha üretken ve verimli olabilirsiniz ve işiniz ne kadar çok olursa, daha fazla enerji harcayabilirsiniz demektir. Ancak sağlığınıza da dikkat etmeli ve kendinize zaman ayırmalısınız. Organize olabilir, hayatınıza yön verebilir ve yaşam tarzınızı iyileştirmek için çalışabilirsiniz. Stres yönetimi üzerinde çalışmak için iyi bir zaman olabilir.

2 Ocak‘ta Uranüs koç burcunda gerilemesine son veriyor. Son birkaç ay içinde hedeflerinizle, hırslarınızla ya da hayatınızda yön değişikliği yapmak için uğraşmış olabilirsiniz. Retro sona erdiğinde, doğru yola girmek, doğru bağlantıları kurmak ve mümkün olduğunca ilerleme kaydetmek için yapmak istediğiniz değişikliklere odaklanabilirsiniz.

1 Ocak‘ta yengeç burcunda bir dolunay oluşuyor. Doğru yaptıklarınızla ilerleme kaydedebilir veya ihtiyaç duyduğunuz şeylerde gerileme yaşayabilirsiniz. Yaklaşımınızı değiştirin veya gerçekten umurunuzda olan şeylerle ilgilenin. Ayrıca inandığınız şeyler hakkında daha duygusal ve açık olabilir ve başkalarından daha fazla duygusal desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

15 Ocak‘ta Oğlak burcunda yeni ay ortaya çıkıyor. Yeni bir ortaklık kurabilir veya yeni bir bağlılık, yeni insanlarla tanışabilir, denge kurabilir, barış sağlamaya çalışabilir, pazarlık edebilir veya uzlaşma sağlayabilirsiniz. Bir fırsat sunulduğunda ya da bir ortak aracılığıyla bir fırsat elde ederseniz, hayatınızda birisinin desteğine yardımcı olabilirsiniz.

31 Ocak‘ta, aslan burcunda ay tutulması meydana geliyor. Sizin lehinize olan işarettir ve 2018 yılının ilk tutulmasıdır. Finansal sorunları çözebilir, finansal engelleri kaldırabilir, yaptığınız doğru mali fırsat ve projelerde ilerleme kaydedebilirsiniz. Pervasız veya sorumsuz davrandıysanız, finansal sorunlar yaşanması olasıdır. Hayatınızda düzen kurmak ve hoşgörülü hissetmek için çalışabilirsiniz ve kararlılığı ve güvenliği artırmak isteği yoğun olabilir. Tutulmalar öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Yengeç Burcu Ocak 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Yengeç burcu için Ocak ayında aşk ve ilişki hayatında en iyi günler 10 Ocak ve 11 Ocak olacak. Ayın ikinci haftasında ilişkinizde karşı tarafa karşı duygularınız artabilir, romantizm duyguları ağır basabilir. Sevdiğiniz insanın beklentilerini rahatça karşılayabileceksiniz. Ayın sonuna doğru eşler arası para problemleri çözülüyor. Bekar olan yengeçler bu ay kısa süreli gönül ilişkisi yaşayabilir.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu 2018 Yorumu

Yengeç Burcu Ocak 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Yengeç burcu için Ocak ayında kariyer, para ve iş hayatında en iyi günler 3 Ocak, 4 Ocak ve 31 Ocak olacak.  Ayın ilk günlerinde iş hayatında artık bir şeyler başarmak isteği ağır basacak. Bu sebeple daha yoğun tempoyla çalışarak, ertelediğiniz şeyler üzerine yoğunlaşabilir, fırsatları değerlendirebilirsiniz. Ayın sonuna doğru ise maddi durumunuzda sürpriz gelişmeler yaşanabilir, borçlar bitebilir ve birikimler artabilir. Bu ay ortak yapılan işler olumlu olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status