Yengeç Burcu Nisan 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Nisan ayında yengeç burcu, Yengeçler bu ay genel olarak olumlu bir dönem geçirebilirler, ancak kimseyle tartışmamaya dikkat etmeli ve ayrıca herhangi bir yere seyahat ederken, özellikle uzun mesafeli yolculuklarda dikkatli olmalıdırlar. Babanız ve patronunuzla olan ilişkiniz bu ay zarar görebilir. Olumlu tarafı, mistik şeylere ilgi duymanızı sağlayabilir ve ayrıca astroloji dahil gizli şeyleri anlamak için daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Gezegenler isminizi işyerinde ve ayrıca işinizde ve evliliğinizde koruyacaktır. Eşiniz ve kayınpederiniz ile ilişkilerinde sorunlar yaşarsınız ve evde kavga edebilirsiniz ama sorunu hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Hatta arkadaşlarınızdan ve akrabalarınızdan yardım bile alabilirsiniz. Gezegenler büyüme ve ilerleme sağlayacaktır. Para sıkıntınız olmayacak.

Aşk İlişkisi: Gelecekteki partnerinizle sosyal bir etkinlikte veya bekarsanız arkadaşlarınızla bir araya gelerek tanışabilirsiniz. Eşinizle herhangi bir yanlış anlamadan kaçının. Kanunlar ve aile politikalarıyla ilgili konular, bu ay ikiniz arasında bazı tartışmalara neden olabilir. Bu ay ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Arkadaşlarınız, bir sorun yaşamanız durumunda sevgilinizle veya eşinizle iyileşmenize yardımcı olabilir. İşe yaraması için partnerinizle zaman geçirmelisiniz. İlişkinizi geliştirmek için eşinizle zaman geçirmeniz gerekir.

Finans: Finans bu ay bazı karışık sonuçlar getirebilir ve finansal olarak başınıza bazı ani şeyler gelebilir, ancak işinizde de terfi alabilirsiniz. Lüks bir yaşam tarzının tadını çıkarmak için bol miktarda paranız olacağı ve evde ve işte ikramiyeler alabileceğiniz için ev masraflarınız artık sizin tarafınızdan karşılanabilir. Gezegenler size güzel bir isim verecektir. Harcamalarınıza ve yatırımlarınıza dikkat etmeli ve harcamalarınızı kontrol etmenin yollarını bulmalısınız. Para yatırmadan önce dikkatli olun. Sizi zengin edecek yabancı projeler üzerinde çalışmanız istenebilir. Para biriktirmeyi öğrenmelisiniz.

Ruya tabir

Kariyer: Bu ay kariyeriniz için karıştırılabilir, yine de isim, ün ve tanınma elde edebilirsiniz. Gezegenler, özellikle bankacılık ve devlet sektöründen bazı seçkin ve etkili insanlara ve işlere erişmenizi sağlayacak iyi ağ ve sosyal çevrelerin kapılarını açacak. Bazılarınız bir diplomatın işini alabilir. Yurtdışında bir iş bulabilir ve maaş zammı alabilirsiniz, ancak iyi kar elde etmek ve tanınırlık elde etmek için öfkeniz ve saldırganlığınız azaltılmalıdır. İş seyahatleri sizin için iyi sonuçlar sağlayabilir.

Ticaret: Ortaklık işi bu ay sizin için çoğunlukla iyi olabilir. Herhangi bir sözleşmeyi imzalamadan önce dikkatlice düşünmeniz önerilir. Gezegenler iyi sonuçlar ve servet verebilir. Yabancı ortakların desteğini almayı bekleyebilirsiniz. Yabancı kaynaklardan iş ortaklığı anlaşmaları alabilirsiniz. ve zengin ve çok başarılı olabilirsiniz. Ama sinirlenmeyin ve işinizde risk almayın. Kendinizi iş dünyasında yeni girişimlerde bulabilir ve hatta yurt dışına çıkıp ürünleriniz ve hizmetleriniz için tanınırlık kazanabilirsiniz.

Profesyoneller: İş yerinde sizi ağlatabilecek bir olay nedeniyle çok hassas olabilirsiniz. Dikkatinizin dağılmasına eğilimli olmadan işinize odaklanmanız gerekir. Sıkı çalışmanız bu ay fark edilebilir, ancak üstleri tarafından tanınmak için beklemeniz gerekir. Yakında, yetenekleriniz, becerileriniz ve çabalarınız, özellikle de liderlik yetenekleriniz ile tanınacaksınız. İşinizi özenle yapın ve bu profesyonel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Sağlık: Sağlık bu sefer iyi ile kötü arasında gidip gelebilir, ancak büyük bir rahatsızlık görülmez. Gezegenler sosyal yaşamınızı ve akran baskınızı artırıyor. Eşinizden ve meslektaşlarınızdan duygusal destek alacaksınız. Dikkatli olmalı, sattvik yemeği yemeli ve Tanrı’ya dua etmelisiniz. Uyuşukluk ve depresyona girebilirsiniz. Meditasyon yaparak stres seviyenize dikkat edin. Eşinizin bile sağlığının düzgün bir şekilde kontrol edilmesi gerekiyor.

Eğitim: Öğrenciler bazı tıkanıklıklar yaşayabilir, ancak yine de olumlu hissedebilirler. Çalışmalarda başarılı olma, çok çalışma ve akademik yaşamdaki tüm sorunları çözme konusunda kararlı hissedecekler. Araştırma derecelerini yapanlar fayda sağlayabilir. Sanat ve yaratıcılık alanındakiler, elverişli gezegen konumları nedeniyle çok başarılı olabilirler. Rekabetçi sınavları zor bulabilirler ve kolayca hayal kırıklığına uğrayabilirler. Kendilerini motive etmeleri ve öfkelerini kontrol altında tutmaları gerekir.

Şanslı tarihler: 1, 2, 3, 9, 10, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 29, 30, 31

Uğursuz tarihler: 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 24, 25, 26, 27, 28

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status