Yengeç Burcu Nisan 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Nisan ayında yengeç burcu manevi duygularınız ağır basabilir. İç huzur arayışında olacak ve sizi dini yönden huzurlu hissettiren insanlarla bir araya gelebilirsiniz. İ hayatında şansınız açık olacak. Bir takım aksilikleri pratik bir şekilde atlatabilirsiniz. Bu da size şanslar sunabilir. Kendinizi daha güçlü ve güvende hissetmeye başlayabilirsiniz. Şu anki işlerinizde önemli atılımlar yapmasanız da geleceğe yönelik güzel ilerleme kaydedebilirsiniz. Aile içi sorunlar ise bu ay canınızı sıkabilir. Özellikle mal mülk alım satımları ile ilgili anlaşmazlıklar yüzünden aile içinde sorunlar büyüyebilir.

Nisan ayında bir kadınla birlikte, hane veya mülk problemlerini çözmek için zaman, para ve enerji harcayacaksınız. Sahip olduğunuz bir mülkle ilişkili onarım ve tadilat işleri uzun zamanınızı alabilir. Bu ay, başka bir şehirde ya da ülkede okuyan ya da çalışmakta olan ailenizden genç bir kişinin başarısı sizi mutlu edebilir. Hatta onun profesyonel başarılarını takip edebilirsiniz.

Artık bilmediğiniz birçok durumda, sizden daha genç insanlarla iletişim kuracaksınız. Bu kişiler şu anda meşgul olduğunuz bir proje ile mevcut çalışmanızla bağlantılı olabilir. Evli olan kişiler çocuklarının eğitim hayatları ile ilgili araştırmalar yapabilirler ya da masraflar çıkabilir.

Bildiğiniz bir kişinin yaşamındaki bir sağlık sorunuyla ilgili hoş olmayan bir haberi ve olumsuz gelişmeden dolayı üzüleceksiniz. Kendi sağlığınıza da dikkat etmeli ve kendinize dinlenmek için de zaman ayırmaya gayret etmelisiniz. Özellikle stresli işler bu ay sizi yorabilir.

Finansal açıdan, iyi geliriniz veya en azından bunları gerçekleştirme fırsatınız olacaktır. Eğer iş hayatında aktif ve iddialıysanız, bu ay kazancınızda da önemli bir artış olması mümkündür. Harcamalarınız da daha büyük olacak, dolayısıyla bütçenizi iyi planlayın. Paranızı daha iyi yerlerde saklayın. Yatırımlarınızı da dikkatli yapmaya gayret edin.

Nisan ayı genel olarak beklediğiniz gibi gerçekleşecek. Büyük sürprizler olası değildir. Aile içinde sorunlar olsa da genel anlamda huzur olacak. İç dünyanızda huzurlu olacaksınız. Evinizde hoş duygular yaratacak olası değişiklikler var. Genç yengeç erkekleri, profesyonel alanda, iyi bir sınav, sunum, yeni bir iş için görüşme ve daha fazlası için çok güçlü bir ay geçireceklerdir.

Yengeç Burcu Nisan 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Ay tutulması aile hayatını etkileyebilir. Evli olan kişiler de eşleri ile anlaşmazlıklar yaşayabilirler ve bazı konularda fikir ayrılıklarından dolayı canınız sıkılabilir. İlişkisi olanlar baskıda şikayetçi olabilir. Bu ay daha özgür kalmaya ihtiyacınız olabilir. Bekar olanlar ise kendilerinden hoşlanan kişilere şans verebilirler. Ancak sürpriz aşklara hazır olmayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Nisan 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Profesyoneller ve iş adamları kendi alanlarında çok başarılı olacaklar. Kariyerinizde ve şirketinizin organizasyon yapısında önemli değişiklikler bekleyebilirsiniz. Üst düzey bir pozisyondaysanız, dikkatli olun ve 2018 Nisan ayında başkalarıyla yüzleşmekten kaçınmalısınız. Bu ay gezegenler parasal refahının mükemmel olacağına işaret ediyor. Mesleğin ana kazanç kaynağı olacaktır. Aile üyeleri, yaşlılar ve sosyal temasların desteğine sahipsiniz. Masraflarınızı karşılamak için yeterli para kazanıyorsunuz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status