Yengeç Burcu Mayıs 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mayıs ayında yengeç burcu, ilişki cephesinde iyi haberler bekleyenler bunu alabilir, çünkü birisine aşık olabilirsiniz ve ailenizden ilişkinizi onaylayabilecek olumlu bir yanıt alabilirsiniz. Evlilik imkanı da dahil olmak üzere sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek kartlarda olabilir. Evli insanların birbirlerine karşı daha fazla şefkat göstermeleri gerekebilir. Gelirinizi artırmak için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir ve bir miktar tasarruf ve sabit mevduata biraz para yatırmanız gerekebilir. Ay ortasından itibaren para girişi biraz daha iyi olabilir. İşadamları, ürünlerini satma konusunda yeni zorluklarla karşılaşabilirler, ancak eski bir müşteri onlara memnun kalacakları iyi bir anlaşma sağlayabilir. Çalışan bireyler stresli kalabilir, ancak gayretleri ve sıkı çalışmaları patronlarından övgü alabilir ve işte yavaş ama istikrarlı bir büyüme sağlayabilirler. Öğrenciler dikkat dağınıklığına kapılabilirler, ancak aile sorunlarına aldırmazlarsa ve sadece çalışmalarına odaklanırlarsa başarılı olabilirler. Sağlık söz konusu olduğunda, bazı sorunlar sağlığınızı etkileyebilir ve bu ay eklem ağrısı da mümkündür. Ağrı dayanılmaz hale gelirse veya rahatsız olursa doktora görünün.

Aşk İlişkisi: Bu ay boyunca bekarlar aşık olabilir ve zaten aşık olanlar ilişkilerinde daha da ilerleyebilir. Aileden olumlu bir yanıt alabilirler, bu da onların düğünlerini kararlaştırmalarına ve planlamalarına neden olabilir. Çiftler, evlenmeleri ve ilişkilerini daha ciddiye almaları için aile üyelerinden baskı altında olabilir. Evli kişiler, hayat arkadaşlarının egoist tutumları nedeniyle bazı sorunlarla karşılaşabilirler. Ancak bu uzun sürmeyebilir. Eşleriyle güzel bir tatile gidebilir ve kaybettikleri aşkı geri kazanabilirler.

Finans: Mevcut gezegensel duruma göre, gelirinizi artırmak için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekiyor. Ay ortasından itibaren, para girişi yavaşça artabilir, ancak sahip olduklarınızdan memnun olmanız gerekir. Paranın değerini bilmediğin sürece sahip olduklarından memnun olmayacaksın. Paranızı lükslere ve konfora harcayabilirsiniz ancak aylık bütçeyi aşmayın.

Kariyer: İşte olanlar, fikirlerini patronlarına iletme konusunda yeni zorluklarla karşılaşabilirler. İlk başta patronları dinleyebilir, ancak yavaş yavaş patron fikrinizin pek pratik olmadığını hissedebilir. Bu yüzden, fikirlerinin hayata geçirilebileceğini kanıtlaman gerekiyor. Hedeflerinize ulaşmak için bu zorlukları kabul etmeniz gerekir. Ay ortasında, önemli bir proje için kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Gezegen hareketleri, bu seyahatin size iyi sonuçlar verebileceğini ve patrondan övgü alabileceğini gösteriyor.

Ticaret: İşadamları, eski müşterilerinin kaliteli ve orijinal ürünleri için onları öveceklerinden mutlu olabilirler. Ayın ortasında eski müşterilerinden birinden büyük bir teklif alma şansı yakalayabilirler. Ancak, malların müşterilere zamanında teslim edilmesini sağlamak için çok çalışmaları gerekebilir. Ayrıca yabancı ithalat / ihracat artık mümkün.

Profesyoneller: Organizasyonlarında iyi bir rütbeye sahip olanlar bu sefer iyi iş çıkarabilirler ve bazıları, bazı çalışanlar tarafından yaratılan işyerinde rahatsızlık ve kaos ortasında çalışırken odaklanmış kalabilir. Yeni çalışanlar işleri hızlı öğrenebilir ve iş prosedürlerini etkili bir şekilde anlayabilir, böylece işte tatmin edici ilerleme sağlayabilir. Bununla birlikte, işçilerin, özellikle yurtdışına gitmeyi hayal ediyorlarsa, ilerleme kaydetmek için daha fazla çaba göstermeleri gerekebilir.

Sağlık: Gezegen yerleşimlerine bağlı olarak, herhangi bir önemli sağlık sorunu olmayabilir. Orta yaşlı insanlar ve yaşlılar artrit gibi diz problemleri yaşayabilir. Ayrıca, bir kası bükebilecekleri veya bir kemiği kırabilecekleri için ev işlerini yapmaya gelince de dikkatli olmaları gerekebilir. Hekimin katı diyet ve tıbbi talimatlara uyması, onları komplikasyonlardan kurtarabilir. Bazı küçük aksaklıklara rağmen enerji seviyeniz iyi olabilir.

Öğrenci: Gezegen hareketleri, yüksek öğrenim gören öğrencilerin uzmanlık için hangi konuda almak istedikleri konusunda ebeveynlerini ikna edebileceklerini ve çalışmalarına odaklanabileceklerini, ancak evdeki bazı rahatsızlıklar nedeniyle, bunu yapmaları gerektiğini söylüyor. çok çalıştıklarından eminim. Çalışmaları için sessiz bir yer aramaları gerekiyor. Ay ortasından itibaren öğrenciler iyi performans gösterebilir.

Şanslı tarihler: 1,2,3, 9, 10, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 29, 30, 31.

Uğursuz tarihler: 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 24, 25, 26, 27, 28.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status