Yengeç Burcu Mayıs 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mayıs ayında yengeç burcu sizden saklanan ve gizli tutulan bazı şeyleri öğrenebilirsiniz. İyi olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Gelecek hayallerinizde sizleri neyin mutlu edeceğini düşünerek bu ay duygularınıza önem verebilirsiniz. İş hayatındaki aktif rolünüz sizi rahatlatabilir. Etkili iletişiminiz, yaşamın her yönünde yardımcı olacaktır. Muhtemelen bu ay idare etmek zor olan öfkenizi kontrol etmelisiniz. Davetlerde ve sosyal ortamlarda cazibe merkezi olabilirsiniz. Güvenilir olmayan sözler almaktan ve inanmaktan kaçının. Beklenti içerisine girmemeye çalışın. Sosyal çevrenizi genişletmeye dikkat etmelisin. Bu ay beklenen, beklemede olan gelir kaynaklarını takip etmelisiniz. Sağlığınız iyi olacak ve dengeli bir diyete devam etmelisiniz.

Mayıs ayında yengeç burcu kötü niyetli veya ikiyüzlü bir doğası olan bir kadınla tatsız bir olay yaşayabilir. Kesinlikle kendi amacına yönelik hedefleri takip etmelisiniz. İşinde veya kişisel yaşamında belli bir pozisyonu ele geçirmek için aşırı hırsa kapılman olasıdır. Bu ay, akrabanız olan bir erkekle ilgili sağlık sorunları veya kişisel sorunlar ortaya çıkacaktır. Şimdi ailenizdeki bir hane veya mal mülk sorununu çözmeniz gerekiyor.

Bu ay, profesyonel işleriniz için özel beklentileriniz olmayacak ve bu yüzden bir etkinlik sizi memnun edecek. Artık başka yerlerden veya ülkelerden insanlarla yararlı ve ileriye dönük temaslar ve toplantılar yapacaksınız. Mayıs ayında, ilişkilerinizi uzun zamandır sorunlarınız veya dargınlığınız olduğu bir akraba ile daha ciddiye almanız iyi bir fikir olacaktır. Bu, ne ile ilgili olursa olsun, mahkeme veya davalar için elverişsiz bir ay olacaktır.

Bu ayda, arkadaşlarınızla, eski arkadaşlarla, meslektaşlarınızla ilginç toplantılar veya görüşmeler sizleri bekliyor. Çok yakında hizmet, ek iş ve daha fazlasından ek gelir sağlamak keyifli olacak. Romantizm, aşk veya flört ile ilgili mutluluk verici bir ay olabilir. Bir yabancıdan beklenmedik bir sürpriz yaşayacaksın.

Bu ay, finansal ilişkiler düzenlemek, para almak ya da göndermek ve daha fazlası ile ilgili taahhütleriniz olacaktır. Yengeç erkekleri, meslektaşlarının ya da tanıdıkların ikiyüzlülüğünden kendilerini koruyabilecekler. Yengeç kadınları yakın ve uzaktaki insanlarla toplantılardan ve görüşmelerden keyif alacaklar.

Yengeç Burcu Mayıs 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Sevgi ve ilişkiler söz konusu olduğunda, bu ay samimi bir aşk yaşamanın tadını çıkaracaksınız. Eşiniz anlayışınıza saygı göstermelidir. İkiniz de anlayışınızı geliştirecek keyifli bir gezi planlayabilirsiniz. Gerçek bir uyum ve anlaşma için iyi bir zaman. Arkadaş çevrenizden ilişkinizle ilgili bir destek görebilirsiniz.

Yengeç Burcu Mayıs 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ayki mali kazançlarınız zamanında ödenmeyebilir ve ödemelerdeki gecikmeler canınızı sıkabilir. Seyahat için gereksiz harcamalarınız olabilir. Bu durumu yönetmek için acil durum fonunuzu kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Yükselen masraflarınızı takip edin ve bütçe planı yapın. Kariyer cephesinde, heyecan verici projeler üzerinde çalışmak için güzel fırsatlar alabilirsiniz. Çoklu görev yeteneğiniz çalışma basıncını hafifletecektir. Meslektaşlar ile samimi bir ilişki sürdüreceksin. Size gelen talimatlara uymalısınız. Zor olabilecek bazı görevlerde sabırla çalışın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status