Yengeç Burcu Mart 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mart ayında yengeç burcu, Yengeçler bu ay genel olarak olumlu bir dönem geçirebilir. Babanla evde ve iş yerinde patronla olan ilişki sorunlu olabilir. Olumlu tarafı, gezegenler mistik şeylere ilgi duymanızı sağlayabilir ve ayrıca babanızın soyunu anlamak için daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Gezegenler işyerindeki itibarınızı koruyacak ve işinizi ve evliliğinizi korumaya yardımcı olacaktır. Eşiniz ve akrabalarınızla ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşayacaksınız ve evde kavga edebilirsiniz ama Guru sizi kurtaracak. Gezegenler büyüme ve ilerleme sağlayacak ve size zarafet, güzellik, şans ve çekicilik verecek. Bu ay parayla ilgili herhangi bir sıkıntınız olmayacak.

Aşk İlişkisi: Eşinizle tartışmamak önemlidir ve onlarla ilişkinizi geliştirmek için eşinizle zaman geçirmeniz gerekebilir. Kariyer ve iş değişikliği ile ilgili konular, ikiniz arasında bazı tartışmalara neden olabilir. İlişkilerinizi bu ay geliştirebilirsiniz. Daha iyi yarınızla iletişim kurmanız kolay olmayabilir. Gezegenler sizi evlilik mutluluğu için çalıştıracak ve olgun karar verme becerileriyle evliliğinizi kurtaracaktır.

Finans: Finansman bu ay size iyi sonuçlar getirebilir, özellikle işinizde terfi alabileceğiniz ve ev masraflarınız artık sizin tarafınızdan halledilebildiği için. Sizi üzebilecek bazı beklenmedik harcamalar olabilir, ancak şans ve şans yanınızda olduğu için, bu ay lüks bir yaşam tarzının tadını çıkarmak için bol miktarda paranız olacak. Gezegenler de sizi tanıyacak. Harcamalarınıza ve yatırımlarınıza dikkat etmeli ve harcamalarınızı kontrol etmenin yollarını bulmalısınız. Birisine borç vermeden önce dikkatli olun.

Ruya tabir

Kariyer: Bu ay kariyeriniz için iyi olabilir, özellikle işle ilgileniyorsanız veya eşiniz bir iş ortağıysa. Mart ortasına kadar kaderiniz, özellikle de bankacılık veya devlet sektöründeyseniz, yabancı işlere kapı açıyor olabilir. Bazılarınız diplomat olarak görev alabilir. Şimdi bir iş terfi ve maaş zammı ve daha iyi bir iş rolü elde edebilirsiniz.

Ticaret: Ortaklık işi bu ay sizin için çoğunlukla iyi olabilir. Herhangi bir sözleşmeyi imzalamadan önce dikkatlice düşünün. Kaderinde güzel sonuçlar var gibi görünüyor. Yabancı ortakların desteğini almayı bekleyebilir ve bazı yeni iş anlaşmalarını çekebilirsiniz. Yurt dışı kaynaklardan iş alanlarınız dışındaki alanlarda iş ortaklığı anlaşmaları alabilir, bu ay yatırım ufkunuzu genişletirseniz zengin olabilirsiniz.

Profesyoneller: İşyerinde çok hassas veya duygusal olunamaz. Sıkı çalışmanız bu ay fark edilebilir, ancak profesyonel hareketlerinizi patronunuza karşı haklı göstermeniz gerekir. İşinize devam edin ve kendinizden emin olana kadar planlarınızı açıklamayın; bu, profesyonel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. İş seyahatleri sizin için bazı iyi sonuçlar sağlayabilir. Kendinizi işte yeni görevler üstlenirken ve bunun için onaylanırken bulabilirsiniz.

Sağlık: Bu sefer sağlığınız ortalama olabilir, ancak hiçbir büyük rahatsızlık görülmez ve gezegenler Mart ortasına kadar size sağlık verebilir. Bu ay eşinizden duygusal destek alacaksınız. Elverişli gezegen yerleşimleri nedeniyle sağlığınız iyi olacak, ancak yine de tembelliğe düşmemek için dikkatli olmalısınız. Sağlıklı beslenin ve meditasyon yaparak stres seviyenize dikkat edin.

Eğitim: Öğrenciler bu zamanı iyi bulabilir ve önceki aylara göre daha olumlu hissedebilirler, ancak odaklanmaya devam etmek önemlidir. Çalışmalarda başarılı olmaya ve çok çalışmaya kararlı hissedeceksiniz. Akademik başarınıza giden yoldaki tüm sorunları çözmeniz mümkün olabilir. Araştırma derecelerini takip edenler bundan yararlanabilir. Sanat ve yaratıcı alanlardaki öğrenciler, elverişli Venüs sayesinde çok başarılı olabilirler. Bu ay iyi yerleştirilmiş gezegenler nedeniyle rekabetçi sınavları zor bulabilirsiniz.

Hayırlı tarihler: 4, 5, 6, 8, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 31

Uğursuz tarihler: 1, 2, 3, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 26, 27, 28, 29, 30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status