Yengeç Burcu Mart 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mart ayında yengeç burcu yorumunda bu ay çok zor ve çok sorumlu bir süre olacaktır. Zor kararlar vereceğiniz önemli olaylar ve planlı bir şekilde başa çıkmanız gereken sorunlar olacaktır. 6 Mart 2018’de Merkür ve Venüs koç burcuna giriyor. Hedeflerinize ve tutkularınıza odaklanıp daha iddialı ve hırslı hissedebilirsiniz. Uzun vadeli planlar üzerine çalışabilir, istediğiniz şeye pratik bir yaklaşım izleyebilirsiniz. Başarı veya ilerleme kaydetmeye odaklanabilirsiniz. 20 Mart 2018’de Güneş Koç burcuna giriyor. Hedeflerinize odaklandığınızda, doğru yolda olduğunuzu görece ve başarıya ulaştığınızda kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Daha fazla sorumluluk alabilir ve doğru yönde ilerlemeye çalışabilirsiniz.

22 Mart 2018 tarihinden başlayarak, Merkür Koç burcunda geriliyor. Merkür retrosu ile çok şeyi geride bırakabilir ve bu sizin hedeflerinizi etkileyebilir. Yapmadığınız ya da aksattığınız şeylerde aksilik yaşayabilirsiniz. Önemli insanlar üzerinde kötü izlenim yaratabilirsiniz. İstediğiniz bir şey için dikkat çekebilir ve rotanızı değiştirmeniz gerekebilir. Hedeflerinizi sorgulayacaksınız. Ancak büyük kararlar için en iyi zaman olmayabilir. Eski hedeflere odaklanmak, eski bir patron veya rehber ile yeniden bağlantı kurmak iyi olabilir ve mümkün olduğunca sorumlu olmanız gerekir. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

31 Mart 2018’de Venüs Boğa burcuna giriyor ve arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmekten keyif alacaksınız. Yeni insanlarla tanışmaktan, onlarla vakit geçirmekten veya geleceğinize odaklanmanın tadını çıkarabilirsiniz. Aşk hayatında arkadaşlığın temeli sizin için en önemli olabilir ve ortak şeyleri hissettiğiniz biriyle birlikte olmak isteyebilirsiniz.

17 Mart 2018’de Mars oğlak burcuna giriyor ve ilişkilerinize odaklanmak için daha fazla hırslı olabilirsiniz. Sevdiğiniz insan size destek verecek. Tek başınıza değil o yanınızdayken daha fazla şey yapabileceğinizi hissedebilirsiniz. Sevdiklerinize ve ilişkilerinize daha fazla önem verebilirsiniz. İlişkilerinizi geliştirmeye çalışabilir ve daha fedakar, adil fikirli olabilirsiniz ve insanlarla uzlaşmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca hayatınıza daha fazla denge getirmek ve barışı korumak için çalışabilirsiniz.

9 Mart 2018’de Jüpiter, akrep burcunda geriliyor ve önümüzdeki aylar boyunca yaratıcı projeler üzerine düşüneceksiniz. Yeni başlangıçlarda ilerleme konusunda motivasyon eksikliği yaşayacaksınız. Romantik ilişkilerinizde daha iyi hissedebilir, ancak harekete geçecek kadar motive olamayabilirsiniz.

1 Mart 2018’de başak burcunda bir dolunay oluşuyor. Planlı çalışabilir ve planlarınızı tamamlayabilir, aklınızdakileri başkalarıyla paylaşabilir ve düşüncelerinizi ve hislerinizi ifade etmeyi daha kolay bulabilirsiniz. Neyi kastettiğinizi söyleyebilir ve ne demek istediğinizi söyleyebilir, insanların gerçekten neyi kastettiğini anlayabilirsiniz. 17 Mart 2018’de balık burcunda yeni ay meydana geliyor ve keşif fırsatlarına, büyük fikirler bulmaya, yeni şeyler öğrenmeye, bildiğiniz şeyleri öğretmeye odaklanabilirsiniz. Daha iyimser olabilir ve pozitif şeylere odaklanabilirsiniz. 31 Mart 2018’de terazi burcunda ikinci bir dolunay oluşuyor. Evde veya ailenizle sorunları halledebilir, bir şeyin temelini güçlendirmeye, duygusal ihtiyaçlarınıza eğilebilir, yardım alabilir veya destek verebilirsiniz. Kendinize emniyetli hissetmenize yardımcı olacak birileri olabilir. Duygularınız daha güçlü olabilir ve bunları daha iyi anlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Mart 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Yengeç burcu Mart ayında aşk hayatı için en şanslı günleri 5 Mart 2018, 6 Mart 2018 ve 7 Mart 2018 olacak.  Bu ay aşk hayatında önceliğiniz iyi anlaşmak ve bir şeyleri paylaşmak olacak. Bekar olanlar ortak noktası fazla olan birine ilgi duyabilirler. İlişkisi olanlar ise karşı taraftan destek bekleyebilirler.

Yengeç Burcu Mart 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Yengeç burcu için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 26 Mart 2018 ve 27 Mart 2018 olacak.  Maddi konularda planlı olursanız, bu ay kazançlı olabilir. İş hayatında mevcut düzeni korumanız daha hayırlı olacak. Geleceğe yönelik kariyer hedefleriniz aklınızı kurcalayacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status