Yengeç Burcu Kasım 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Kasım ayında yengeç burcu faaliyetlerine barış içinde devam edebilecekleri müreffeh bir dönem olarak adlandırılabilir. Hem resmi çevrelerde hem de sosyal hayatta şöhretinizi artıracak işteki taahhütlerinizi yerine getirebilirsiniz. Belirleyici eylemleriniz artık profesyonel gelişiminizi destekleyebilir. Aile üyeleri ve komşularla ilişkiler samimi hale gelebilir. Ayrıca düşüncelerinizi kontrol edebilir ve bireysel gelişime yardımcı olabilecek yeni görevler uygulayabilirsiniz. Yeni sosyal bağlantılar ve aktiviteler, gelecekteki ihtiyaçlarınızda tanınırlığınızı ve yardımınızı artırabilir. Sağlığınızda bir iyileşme de öngörülmektedir.

Aşk İlişkisi: Aşk ilişkileri bu ayda normal görünüyor. Partnerinize olan sevginizi ifade etmede proaktif olmaya çalışın, ancak aynı zamanda acele kararlar vermeyin. Ev yaşamında, bazılarınız eşin size verdiği birkaç görevi görmezden gelebilir. Lütfen bu konuda dikkatli olun. Ayrıca kişisel hayata yerleşmek için son bir karar vermenin zamanı geldi.

Finansman: Kazancınız ılımlı görünürken, harcamaların gelirinizden daha fazla olması olasıdır. Dolayısıyla, finansal durum sizi tatmin etmeyebilir. Ama bazılarınız hala ruhani faaliyetlere para harcayabilir. Ancak, birkaçınız arkadaşlarından bekleyen aidatlarını geri alabilir.

Kariyer: Kariyer gelişiminiz yavaş olabilir ve bazı gecikmeler de olabilir. Bazen, sinirli düşünceler nedeniyle elinizdeki işe odaklanamayabilirsiniz bile. Lütfen meslektaşlarınızla hoş olmayan tartışmalardan kaçının ve bunun yerine daha üretken olmaya çalışın. Ayrıca, görevlerinizi erken bitirebilmek için hızlı çalışmayı deneyin. Şimdi işte seyahat olabilir ve bu yüzden bunun için esnek olun.

İş: Faaliyetleriniz iş beklentilerinizi artırabilir. İş faaliyetlerinin çoğunda sabırlı olmanız gerekebilir ve bu kesinlikle zorlu durumlardan çıkmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, bağımsız bir şekilde çalışmaya çalışın, bu da işletmenizin iyileştirilmesi için becerilerinizi geliştirebilir. Kısa iş seyahatleri şu anda birkaç kişi için muhtemeldir ve bu da karlı olabilir.

Profesyoneller: Bu, bazı çabalarla sonuç alabileceğiniz profesyoneller için cesaret verici bir dönem olabilir. Ancak üst düzey yetkililer, mevcut çabalarınızın sağlayabileceğinden daha fazla üretkenlik bekleyebilir. Ancak, görevlerin yerine getirilmesine ilişkin yeni fikirleriniz büyük olasılıkla başarılı olacak ve takdir edilmeye çalışılacaktır. Eylem planınız da organizasyonel hedefleri destekleyebilir.

Sağlık: Bu dönemde sağlığınız iyi görünüyor. Yine de, formda kalmak ve fiziksel gücü artırmak için mevsim meyveleri almak için fiziksel egzersizler yapmaya çalışın. Enerji içecekleri de gücünüze katkıda bulunabilir.

Eğitim: Şimdi bazı dileklerinizi yerine getirebilirsiniz. Ancak başlangıçta, durumun talepleri zor olabilir ve bunu güvenle üstesinden gelmeniz gerekebilir. İstenilen düzeydeki çalışmalarda istediğinizi başarmak için çok çaba sarf etmeye ve hedeflerinize ulaşmaya çalışın. Bazen sizi geri çekebilecek, zihinsel baskıyı artırabilecek ve işleri geciktirebilecek tembellikten kaçının. Ancak, arkadaşça davranışlarınız ve spontane eylemleriniz size daha iyi sonuçlar verebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status