Yengeç Burcu Kasım 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Kasım ayında yengeç burcu için sorumluluklarının artacağı bir ay olabilir. Merkür 5 Kasım’da ateş grubunda olan Yay burcuna giriyor ve ayrıntılar için daha iyi bir bakış açınız olabilir. Projelere ve yeni fikirlere daha yakından ilgi gösterebilirsiniz. Daha küçük görevler, işler ve projeler üzerinde çalışabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Verimliliği artırmak için organize olursunuz ve listeler tutabilirsiniz ve dikkatinizi gerektiren çok sayıda daha küçük görevleri başarabilirsiniz. Daha büyük projelerle uğraşabilirsiniz, bu nedenle onları daha küçük görevlere ayırın. Güneş, 21 Kasım‘da Yay’da Merkür’e katılıyor ve üretken ve verimli olduğunuzda, işiniz bittiğinde elinizden gelenin en iyisini yapmış hissedersiniz ve yaptığınız iş ile dikkatleri çekebilirsiniz. Küçük şeylere daha fazla odaklanabilirsiniz, kendinizden ve başkalarından daha fazla talepkar olabilirsiniz ve daha pratik bir bakış açısına sahip olabilirsiniz. Daha çalışkan, odaklanmış veya pratik olarak bu ay işlerinize hakim olacaksınız. Konsantre olduğunuz konularda başarı kaçınılmaz olacaktır.

Venüs, 7 Kasım‘da su grubu Akrep burcuna giriyor. Yaratıcı projelere ve girişimlere odaklanmanın zevkini yaşıyor ve sevdiğiniz şeyleri yaparken veya sevdiğiniz insanlarla birlikte olmak için daha fazla zaman harcıyor olabilirsiniz. Daha fazla sevgi dolu olabilirsiniz ve hissettiğiniz sevgiyi paylaşmak isteyebilirsiniz. Hayatınıza daha fazla sevinç katmaya odaklanabilirsiniz ve daha cömert hissedeceksiniz. Aşktan hayatında daha eğlenceli olabilirsiniz ve bekarsanız dikkat çekebilirsiniz. Bir ilişkideyseniz, aranızdaki heyecanı ve tutkuyu geri getirmek için çalışabilirsiniz.

Neptün, diğer su grubu olan Balık burcunda geriye doğru ilerlemeyi sona erdiriyor ve son birkaç ay içinde, yaşamınızdaki ilerlemeyi ele alıyor. Yeni deneyimler peşinde koşabilirsiniz. Gerileme sona erdiğine göre, sisi kaldırmak için çalışabilirsiniz, ancak doğru yaklaşımı bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz ve evrene daha iyi uyum sağlamaya çalışmanız gerekebilir.

Dolunay 4 Kasım‘da boğa burcunda meydana gelir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için daha fazla gayret edebilir ve hayallerinize yaklaşabilirsiniz. Ancak sağlığınıza da dikkat etmeli, sağlık sorunlarını görmezden gelmemelisiniz. Arkadaş veya sosyal gruplarla ilgili sorunları halledebilir veya bir arkadaşınızdan veya grubunuzdan uzaklaşabilir. Bir işe daha fazla yatırım yapıp sonrasında vazgeçebilirsiniz. Eğer kendinizi baskılanmış hissediyorsanız, daha fazla bağımsızlık istemek için isyancı ve kavgacı ruh hali içinde olabilirsiniz. Akrep’de 18 Kasım‘da yeni bir ay ortaya çıkıyor ve yeni yaratıcı projeler başlatabilir, yeni bir hobi edinebilir, dikkat çekebilirsiniz. Tatil planlayabilir, daha romantik olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kasım 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

16 Kasım, 17 Kasım ve 18 Kasım tarihlerinde aşk hayatında bir hayli şanslı olabilirsiniz. Bu günlerde bekar olanlar yeni biri ile tanışabilir ve yeni bir aşka yelken açabilirler. Ya da bitirmek istediğiniz bir ilişkiyi artık sonlandırabilirsiniz. Bu ay ilişkisi olanlar romantik olacaklar ve sevdikleri ile aralarında uyum yakalayabilecekler.

Yengeç Burcu Kasım 2017 Kariyer ve İş Yorumu

9 Kasım, 10 Kasım ve 11 Kasım tarihleri iş hayatı ve para konusunda şanslı olacağınız günlerdir. Ertelediğiniz bazı işlerinizi tamamlayabilir, bu ay küçük işlerinizi bitirmek için de vakit bulabilirsiniz. Bu ay önceliğiniz elinizdeki tüm işleri bitirmek ve sonrasında hayalleriniz için çabalamak olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status