Yengeç Burcu Haziran 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Haziran ayında yengeç burcu, karışık bir ay geçirebilir ve egosunu kontrol etmek için dikkatli olmaları gerekir. Bu ay kazanç elde edebilirler ve kendilerini daha sağlıklı ve rahat hissedebilirler. Ancak evde baba ve iş yerinde patronla ilişkileri bu ay zarar görebilir. Eşiniz ve akrabalarınızla bazı problemleriniz olabilir ve evde kavga edebilirsiniz, ancak Tanrı’ya dua ederseniz, sorunu aile ve arkadaşların yardımıyla hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Mali durumunuz iyi olabilir. Gezegenler sizi okült ve spiritüel uygulamalarla ilgilenmeye sevk edebilir. Gezegenler aynı zamanda işyerindeki itibarınızı koruyacak ve işinizin korunmasına yardımcı olacaktır, ancak evlilik hayatınızda sorunlar olabilir ve sonuç olarak stresle ilgili bazı sağlık sorunları olabilir. İzole edilmiş hissedebilirsiniz ve öğrenciler performanslarından dolayı depresyonda hissedebilirler. Meditasyon yapabilirlerse, çalışmalarına daha iyi odaklanabilirler.

Aşk İlişkisi: Gezegenler sizi tatlı dilli yapacak ve eşiniz veya sevgiliniz sizden etkilenecek. Lüks ve konfora kendinizi kaptırabilirsiniz. Bu ay, kayınpederinizle olan dışında ilişkilerinizde hiçbir sorun görülmüyor. Kendiniz ve sevdikleriniz için arayacağınız rahatlık ve zevklerle bu ay ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Bu, eşiniz veya sevgiliniz için hediye satın almayı içerebilir. İşe yaraması ve ilişkinizi geliştirmek için partnerinizle biraz zaman geçirin. Kayınvalide ile tartışmaktan kaçının.

Finans: Finans bu ay size karışık sonuçlar getirebilir. Finansal olarak bazı beklenmedik şeyler başınıza gelebilir. Ayrıca bir terfi de alabilirsiniz. Ev harcamalarınız şimdi artabilir, ancak bu ay lüks bir yaşam tarzının tadını çıkarmak için bol miktarda nakit harcayacaksınız. Banka bakiyeniz için mutlu olacaksınız, ancak hayattaki mali durumunuzu idare etmede daha zengin ve daha iyi olmak istiyorsunuz.

Kariyer: Bu ay kariyeriniz için mükemmel olabilir ve zenginlik ve itibar kazanabilirsiniz. Gezegenler, işyerinde finansal ve kariyer gelişiminin sizin için sağlanmasını sağlayacaktır. Gezegenler, uluslararası düzeyde bile iyi ağlara ve sosyal çevrelere kapı açacak, bu da sizin sektörünüzden, yurtdışındaki bazı harika insanlara (liderler ve VIPS) erişmenizi sağlayabilir. Yurtdışında bir iş bulabilir ve maaş zammı alabilirsiniz, ancak iyi kar elde etmek ve tanınırlık elde etmek için öfkeniz veya saldırganlığınız durdurulmalıdır. İnsanları tam olarak bilmeden işyerinde yargılamayın.

Ticaret: Ortaklık işi bu ay ödüllendirici olabilir, ancak herhangi bir sözleşmeyi imzalamadan önce dikkatlice düşünmeniz önerilir. Ticari kazanımlar elde edeceksiniz, ancak spontane ve dürtüsel iş fikirlerine dikkat edin. Bu fikir ve düşünceler üzerinde hareket etmeden önce dikkatlice düşünün. Sizin lehinize olabilecek ani anlaşmalar gelebilir. Kazanmak istiyorsanız, daha fazla yabancı ortak ve müşteri bulun. Yabancı kaynaklardan bazı iş ortaklığı anlaşmaları almanız olasıdır ve zengin ve çok başarılı olabilirsiniz.

Profesyoneller: İşinizi samimiyetle yapın çünkü bu, profesyonel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Patronunuz tarafından belirlenen orijinal planlardan sapmayın. Eğer sapma ihtiyacı hissederseniz, bunu patronunuza bildirmelisiniz. İş seyahatleri bazı iyi sonuçlar getirebilir. İş yerinde yeni görevler üstlenebilir ve bunun için cömert bir şekilde ödüllendirilebilirsiniz. Bu ay mutlu hissedeceksin. Sıkı çalışmaları bu ay fark edilebilir, ancak üstleri tarafından tanınmak için beklemeleri gerekir. Yakında yetenekleri, becerileri ve çabaları, özellikle de liderlik yetenekleri ile tanınacaklar.

Sağlık: Bu ay sağlık iyi olabilir ve hiçbir büyük rahatsızlık görülmez ve bazı olumsuz etkileri olsa bile geçersiz kılınacaktır. Gezegenler size sağlık verebilir. Eşinizden duygusal destek alma olasılığınız yüksektir ve herhangi bir stresten kurtulabilirsiniz, ancak bazen uyuşukluk ve depresyona girebilirsiniz. Dikkatli olmalı ve sattvtik yemek yemeli ve Allah’a dua etmelisin. Her gün meditasyon yapın ve yoga yapın. Bir hac ya da manevi bir inzivaya giderek manevi bir rehber bulun.

Eğitim: Öğrenciler bu zamanı iyi bulabilirler, ancak bazı konsantrasyon sorunları olabilir ve kendilerini motive ve pozitif hissedecekler, ancak sınavlarına iki kez çaba sarf etmeleri gerekebilir. Akademik başarıya giden yolda, çalışmalarda başarılı olmaya ve çok çalışmaya ve tüm sorunları çözmede başarılı olmaya kararlı hissedeceklerdir. Yurtdışında araştırma dereceleri ve yüksek öğrenim görmek isteyenler özellikle fayda sağlayabilir. Mühendislik, yönetim ve finans alanlarındaki öğrenciler iyi yapabilir.

Şanslı tarihler: 4, 5, 6, 7, 8, 13, 15, 16, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 29.

Uğursuz tarihler: 1, 2, 3, 9, 10, 11, 12, 24, 25, 26, 27, 28, 30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status