Yengeç Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ekim 2017)

Yengeç burçları için 10 Ekim Salı gününden itibaren başlayacak Jüpiter etkisi romantizm, yaratıcılık, servet ve muhtemelen şöhretinizin beşinci evine doğru ilerleyecek. Bu hafta tüm bunları hissetmeye başlayacaksınız. Mütevazi olmanızı gerektiren sürpriz olaylar gerçekleşebilir. Bu hafta kendinize karşı dürüst olmalısınız. Dördüncü evinizdeki 13 aylık kısıtlama sonrasında Ekimin ikinci haftasından itibaren yengeç burçları ileriye dönük büyük kararlar alabilirler. Bu hafta ünlü olmak isteyenler için güzel fırsatlar ellerine geçebilir. Sanatçı ruhunuz ön planda olacak. Yetenekleriniz ve hobileriniz sayesinde daha çok tanınır hale gelebilirsiniz. Kısa süreli şöhret de söz konusu olabilir. Özellikle evli kadınlar için doğurganlık ön planda olacak.

Bu hafta yengeç burçları rahat olmalı, değişim sürecinin keyfini çıkarmalı ve kendilerine baskı yapmalılar. Jüpiter romantizm, eğlence, neşe, çocuklar, gençlik grupları, yaratıcılık, kendini tanıtma, şöhret olma ve spekülatif işlerin 5.evine geçecek. Önümüzdeki bir yıl boyunca yengeç burçları takım projelerine odaklanacaklar. Ekip çalışmaları daha faydalı olacak. Yaratıcılık becerilerinizle yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Kendi girişimlerinizi planlamanız gerekebilir.

9 – 15 Ekim Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta romantizm ve eğlence ön planda diyebiliriz. Yengeç burçları Ekimin ikinci haftasında uzun vadeli girişimlere başlayabilirler. Ancak dikkatli olmalılar ve her şeyi iyi hesaplamalılar. Hafta sonuna doğru yeni arkadaşlarınız olabilir. Kendi girişimlerinize başlamak için iyi bir zaman olacak. Yıl boyunca, yaratıcılık becerilerinize daha fazla odaklanacaksınız.

Gayrimenkul anlaşmaları yapmak için iyi bir zaman diyebiliriz. Yer değiştirme ve ev satın alma da olabilir. Ailenle ciddi sorunları tartışacaksınız. Bazı önemli konular olacak ve ailenin desteğine ihtiyacınız olabilir. Aileniz bir gezi planlayabilir. Yengeç burçları aile ve ev arasında bir denge bulmak zorunda kalabilirler. Bir araç ya da mülkün satışı gerçekleşebilir.

Yengeç Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Yengeç burcu olan ve uzun soluklu bir ilişkiye sahip kişiler, bu hafta radikal bir değişim yapabilirler. Aslında, bu hafta ilişkinizdeki monotonluktan kurtularak romantik anlar yaşayabilirsiniz. Bolluk ve nimet gezegeni olan Jüpiter Salı günü 5.evinize geçiyor. Bu da yengeç burcunun 12 yılda ilk kez karşılaşacağı bir durum ve yeni başlangıçlar söz konusu olacak. Ruhunuzda iyileşme olacak Bu şirin gezegen, 8 Kasım 2018 tarihine kadar haritanın bu bölümünde kalacak ve sevgi hayatınızın merkezinde olacak.

Eğer bekarsanız, derin duygusal bir bağ hissettiğiniz bir kişiye aşık olma şansınız olacaktır. Bu hafta birinden hoşlanmaya başlayabilirsiniz. Zaten ilişki içinde iseniz,  evliyseniz çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Jüpiter bu haftadan itibaren aşk hayatında size mutluluk getirecek.

Yengeç Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Bu hafta enerjinizi kariyerinize daha iyi odaklayarak, daha istekli ve kararlı olacaksınız. İş arkadaşlarınızdan ve üstlerinizden olumlu geribildirim alabilirsiniz. Patronlarınız sizi takdir edebilir. Ya da müşterilerinizden memnun geri dönüş gelebilir. Araştırma yapmaya bu hafta fazladan zaman ayırın. İlgi alanlarını ile ilgili kuracağınız arkadaşlıklar yengeç burçlarında gelecek günler için özellikle yararlı olabilir.

Pazartesi, yeni bir iş başvurusunda bulunmak veya mevcut durumunuzu iyileştirmek için en iyi gün sayılır. Hafta ortası yengeç burcu eleştirel insanlar yüzünden üzülebilir. Mümkün olduğunca kooperatif, dikkatli ve sabırlı olun. Mükemmelliğin ne olduğunu göstererek insanların mükemmel olmasına yardımcı olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status