Yengeç Burcu Haftalık Yorumu (16-22 Ekim 2017)

Haftalık Yengeç burcu yorumunda Merkür 17 Ekim sonrasında Akrep’e geçecek. Bu da romantizm, eğlence, keyif, çocuklar, sosyallik, yaratıcılık, kendini tanıtma ve spekülatif işlerin burcunuzda 5.evini tetikleyecek. Merkür mantıksal analiz iletişim, teknoloji ve konuşma anlamına gelir. Önümüzdeki birkaç gün boyunca, Özellikle 16 Ekim ile 19 Ekim tarihleri arasında romantizm, eğlence, sürprizler, çocuklar ve sosyal çevreyle ilgilenme, yaratıcılık, kendini tanıtma ve spekülatif işlerle ilgili çok şey öğreneceksiniz. Hafta başında arkadaş çevrenizde daha aktif olabilir ve daha tanınır hale gelebilirsiniz. Burcunuzda terazi etkisi ile birlikte estetik ve güzellik, sanatsal faaliyetler ağırlık basabilir. Evli olanlar eşleri ile bu hafta anlaşmazlığa düşebilirler.

Yengeç burçları haftanın başlaması ile birlikte yeni insanlar ile tanışabilirler ve önemli bağlantılar kurabilirler. Tanışacağınız insanlar üzerinde etki bırakacaksınız. Kendini tanıtma fırsatları çok olacaktır. Merkür pervasız konuşmayı tetikleyebileceğinden, bu fırsatı dikkatli kullanmalısınız. Yeni tanıştığınız insanlar ile konuşurken mantıklı olmaya dikkat edin. Bu hafta yaratıcı etkinlikler de önceliğiniz olabilir. Bu nedenle yeni bir yaratıcı proje ile ilgili araştırma yapabilirsiniz. Yeni hobiler de edinebilirsiniz. 19 Ekim Yeni ay etkisi ile birlikte sanatsal yönden becerilerinize ağırlık vermek isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru adil olmak ve aileye önem vermek, miras paylaşımı gibi konular gündemde olabilir.

16 – 22 Ekim Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta yengeç burçları için romantizm de ağır basacak. Bu hafta romantizm ilişkisi olmayan kişilerde yeni başlangıç aşamasında bir ilişki gibidir. Bu geçiş sırasında ilginç insanlarla tanışabilirsiniz. Ciddi bir ilişkiye başlamadan önce karşı tarafı iyi tanımanız önemli olacak. Halihazırda ciddi bir ilişkide olanlar, ilişkilerinin ne yöne gittiğini tartışabilirler ve kararlar alabilirler. Artık ilişkinizde söz nişan ya da ailelerin tanışmasını isteyebilirsiniz. Ancak partnerinizle ilişkiniz hakkında karar almak zor olabilir.

Hafta başlangıcı ile birlikte ekip tartışmaları görülüyor. Çalışma arkadaşlarınızla uzlaşmak zor olacak ve susmanız gerekebilir. Eğlence programlarına katılabilirsiniz. Hafta sonuna doğru bazı eğlenceli aktiviteler içerisinde bulunabilirsiniz. Çocuklarla ve gençlik gruplarıyla birlikte gezilere gidilebilir. Takım arkadaşlarınızın yardımıyla yeni bir uzun vadeli girişime başlayabilirsiniz. Elbette bu uzun vadeli olaylardan iyi ihtimaller çıkıyor.

Yengeç Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Konuşmak, düşünmek, sevgiyle ilgili kararlar vermek … Bunlar sizin Ekim ortası konuları olacak. Salı günü Merkür’ün gerçek aşk evine geçeceği gerçeğinden yola çıkarak romantizm gündemde olacak. İlişkisi olanlar sevdikleri ile birlikte romantik planlar yapabilirler. Bekar olanlar ise romantik bir ilişkiye başlayabilirler. Perşembe gününden sonra yeni bir aşkın çanları çalabilir.

Çarşamba günü Jüpiter ile mutlu bir bağlantı olabilir. Yeni çıkıyor iseniz birisine tam olarak ne kadar derin duygularınız olduğunu söyleme arzunuzu büyütecektir. Ondan hoşlandığınızı ve sevdiğinizi dile getirmek isteyeceksiniz. Bu hafta hoşlandığınız insanla ilk kahve randevusu programlamak veya telefon görüşmesi yapmak için ideal bir zaman olacaktır. Onunla yüz yüze konuşmak ve tanışmak isteyeceksiniz. Evli olanlar bu hafta çocuk sahibi olmak için karar alabilirler.

Yengeç Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Kariyer alanında önemli kararlar almak istiyorsunuz. Ancak ekonomik yönden daha da güçlenmeniz lazım. 19 Ekim yeni ay ile birlikte yengeç burçları daha iyi şartlar altında yaşamak isteyecekler. Ev değişikliği olabilir. Mal mülk paylaşımı ve beraberinde yeni bir iş projesi gündeme gelebilir. Artık kaliteli bir yaşam şekli benimsemek istiyorsunuz. Bunun için de iş hayatında daha çok kazandıran bir işte çalışmak için yeni insanlarla tanışarak görüşme yapabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status