Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Temmuz 2018 – 15 Temmuz 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta bir süredir sizi zor durumda bırakan bir görev son bulabilir. Artık endişelerinizi hafifletecek bir durumla karşılaşırsınız. Muhtemelen bu şeylerin sevginizle veya aile hayatınızla bir bağlantısı olacaktır. Aşk hayatında yaşanan sorunlar bu hafta çözülebilir. Evlenmek isteyenler ise aileleri ile anlaşmazlıkları aşarak sonunda evlilik için ilk adımı atmaya hazır olabilir. Ancak, bu hafta için planlarınızın geliştirilmesi, bazen sizin kontrolünüz dışında ve belirsiz bir yönde oldukça tahmin edilemez olacaktır.

Yengeç burcu bu hafta yalanların veya sahtekarlıkların ortaya çıkması canınızı sıkabilir. Bunlara müdahale edilmesine izin verilen ilişkiler olabilir. Bu tür hareketlerle ilişkilerde gerçekleri açığa çıkarmak, ciddi rahatsızlıklara, hayal kırıklıklarına ve hatta bölünmelere neden olacaktır. Bu tür olayların ne kadar acı verici olduğu önemli olmayabilir, kazanamayan bir duruma düşmenize izin vermek yerine, şimdi kesin bir adım atmak isteyebilirsiniz. Biri ile rekabet içerisine girebilirsiniz.

9 Temmuz – 15 Temmuz Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta bir kız ya da genç bir kadınla ilgili çeşitli olaylar olabilir. Bunlar mutluluk verici olacak ve onun mutlu gününde destek verebilirsiniz. Muhtemelen söz, düğün, doğum günü, eğitimde başarı, kariyer gibi konular ile ilişki olacaktır. Aile içerisinde de bir kızın başarısı heyecan oluşturabilir.

Şimdi bu ayın sonuna kadar planlarınızı ve hedeflerinizi halledecek haberleri bekliyor olacaksınız. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa, bu hafta tedavi ve terapi yapabilirsiniz. Hatta kaplıca gibi bir sağlık tesisi ziyareti yapılabilir.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Aylık Yorumu

Yengeç erkekleri akrabaları veya daha yaşlı akrabaları ile ilgili rahatsız edici haberlere sahip olacaktır. Yengeç kadınları romantik maceralar yaşayabilirler. Yeni insanlar ile tanışabilirsiniz, bu hafta özel hayatınızda enerjiniz yüksek olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status