Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Nisan 2018 – 15 Nisan 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta Merkür, Kariyer, sosyal statü, patronlar, otorite ve emellerin 10.evi boyunca ilerliyor. Bu gezegen de yavaşlama modunda. Yavaşlama modu sırasında, iş yerindeki yeni alanlara girmemelisiniz. Bunun yerine, mevcut projeler üzerinde daha fazla özenle çalışmayı düşünmelisiniz. Yeniden başlamak isterseniz, uzman tavsiyesi alın. Eski meslektaşlarınızla da karşılaşabilirsiniz. Yazma, düzenleme ve medya alanından projeler olabilir. Patronlarınız size değerli girdilerini verebilir. Yeni bir iş düşünüyorsanız, o zaman görüşmelere katılarak olasılıkları araştırmaya çalışın. Sertifika almak için iyi bir zaman.

Venüs, haritanızın 12.bölümünden geçiyor. Bu bölünme gizli korkuları, duyguları, ruhları, izolasyonu, inzivaya işaret eder; uzun mesafe seyahat maneviyat ve sadaka alanlarını tetikler. Bu geriye dönük bir bakış için tek başına kalma zamanı

Duygusal tıkanıklıklarınızı silmeye çalışacaksınız. Çatıştığınız bazı fiziksel sıkıntılarınız olabilir. Şimdi artık kendi içinizde barışın olduğunu göreceksiniz. Dua, meditasyon, her türlü şifa ve hayır işlerine karşı artan miktarda ilgi olabilir. Yabancı yerleşimleri de düşünebilirsiniz.

Mars, eş, evlilik, kişisel ve profesyonel ilişkiler, anlaşmalar, sözleşmeler ve açık düşmanların 7.evinde. Aşka ve evlilikte, tartışmalardan ve yanlış anlaşılmalardan kaçınmak için esnek olmanız gerekir.

Bu hafta iş ilişkileri için çok iyi bir geçiş. Aynı zamanda, o egemenlik eğilimini kontrol etmelisiniz. Ortaklıklar tarafından sunulabilecek iyi şeyleri bozabilir. Yeni anlaşmalar, yeni sözleşmeler ve yeni kişisel ilişkiler de ortaya çıkabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status