Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ocak 2018 – 14 Ocak 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta duygusal ihtiyaçlarınıza eğilimli olarak başlayabilirsiniz. Hafta başında duygularınızı kontrol altına almaya çalışın ve her türlü gerginlikten uzak durun. Özellikle Pazartesi günü duygusal olarak desteklendiğinizde genel olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz. En iyi bildiğiniz şeylere bağlı kalabilir ve konfor seviyenizi korumak için çok yabancı olan şeylerden kaçınabilirsiniz. Yeniliklere karşı hafta içi pek de açık değilsiniz ve kendinizi güvende hissetmek, kafanızın rahat olması sizin için daha önemli olacak. Özellikle belirsizliklerden uzak durmak isteyebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kendi sevdiğiniz şeylere odaklanarak, hayattan daha fazla zevk almaya ve hayatınıza daha fazla sevinç katmaya odaklanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla vakit geçirebilir ve içinizde hissettiğiniz sevgiyi, pozitif enerjiyi başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Perşembe günü, Merkür aşk ve ilişkiler alanına giriyor. Önümüzdeki haftalarda partnerinizle her türlü anlaşmazlıktan kaçınarak, barışı korumaya çalışıyor olabilirsiniz. Hafta sonu, işlerinizi tamamlayabilir ve önümüzdeki hafta daha iyi organize olabilirsiniz.

8 Ocak – 14 Ocak Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta özellikle boğa, başak veya oğlak burcu olan kadınlarla olan ilişkinizde daha fazla gerginlik yaşayabilirsiniz. Muhtemelen, bu gibi olaylar geçmiş deneyimler ya da yetkisiz konular, karmaşık ilişkiler ve daha fazlasıyla ilişkilendirilecektir. Bu hafta, mesleki görevlerinizi yerine getirmede elverişli olmayacaksınız. Şimdiye kadar göz ardı edilen sorunlar veya meslektaşlar veya yöneticiler ile hoş olmayan ilişkiler şimdi ön plana çıkacaktır. Bir kavgaya, entrikaya veya işinizle ilgisiz yorumlardan suçlanmanız mümkündür.

Yengeç burcu bu hafta Akrep veya Balık burçları ile profesyonel ilişkileri konusunda temkinli olmalılar. Bu hafta birçoğunuz para ile ilgili çeşitli haberler veya olaylarla sürpriz yaşayacaklar. Beklenmedik bir yerden veya beklenmeyen miktarda para alabilirsiniz. Uygun fiyata bir şey satın alabilir ya da karlı bir satış yapabilirsiniz. Mali işlerinizde İkizler, Terazi ya da Kova burcu olan kişilerin tavsiye veya yardımlarına güvenebilirsiniz.

Yengeç burçları aşk hayatlarında muhtemelen çift olarak geleceğe yönelik eşinizle farklı görüş ve fikirlerin olması nedeniyle gergin olacaklar. Evlilik konusunda da fikir ayrılıkları söz konusu olabilir. Eşiniz tarafında akrabanızın sağlık sorunları hakkında endişe edebilirsiniz. İlişkilerinizde gerginlik yaratacak ciddi kişisel (profesyonel) sorunlarınız olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status