Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Mayıs 2018 – 13 Mayıs 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta bir sınava girebilir ya da bir kursa yazılmak isteyebilirsiniz. Bir şeyler öğrenmeye açık olacaksınız ve kendi kişisel gelişiminize önem vereceksiniz. Belki sizi bu konuda yönlendiren birileri olabilir. Özellikle araştırma yapmak ve ilgi alanlarınıza dair yapacağınız araştırmalar gelecek günlerde işinize yarayabilir. Hafta başında çok fazla bilgi biriktirmeniz gereken bir haftadır. Hem iş hem eğitime zaman ayırarak yoğun bir hafta geçirebilirsiniz.

Yengeç burcu bu hafta bazı planlarınızı başkaları ile paylaşmadan önce biraz beklemeniz gerekebilir. Bir şeyleri bir süre gizli tutmanız faydalı olacak. Bazen, sahip olduğunuz gizlilik, aile ve arkadaşlık ilişkileri ile ilgili olacaktır. Aile içerisindeki bazı sorunları gizli tutmak isteyebilirsiniz. Bununla birlikte, büyük ölçüde, yaşayacağınız haberler veya olaylar, profesyonel ve sosyal yaşamınızla ilgili olacaktır. Ancak başkalarının haberi olmadan bazı sorunları aşmaya uğraşabilirsiniz.

7 Mayıs – 13 Mayıs Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu hafta önemli kamusal etkinlikler, tartışmalar ve daha pek çok konuyla ilgili çeşitli görüşmeler yapabilirsiniz. Ayrıca mesleğinize dair yerel girişimlere katılmaya daha kararlı olacaksınız. Kendinizi mesleğinizde geliştirmek ve uzmanlaşmak isteyebilirsiniz. Bunun için de bu hafta önünüze güzel fırsatlar çıkabilir.

Bu hafta önemli finansal belgelerinizi ve sözleşmelerinizi düzenlemek için zamanınız olacak. Birçoğu gelirlerini çeşitli kaynaklardan artırabilecektir. Ek gelir denemeleriniz bu hafta olumlu sonuçlar verebilir.

Şimdi, yeni tanıştığınız kişiler veya size yakınlaşmaya istekli kişiler hakkında daha dikkatli ve tedbirli olacaksınız. Hafta boyunca, tanıdığınız veya size özel olan biriyle ilgili haberlere kızabilirsiniz. Akrabalarınızla mal mülk sorunları çözülebilir.

Bu hafta, sağlığınıza daha fazla önem verin ve doktorunuza danışın. Eski veya kronik hastalığınızı görmezden gelmeyin.  Bu hafta, ev içi veya hane halkı problemlerini düzenleme ve aile meselelerini çözmek size kalabilir. Çalışmayan bir cihazı veya ekipmanı yenileriyle değiştirme ve daha fazlasını yapma olanağına sahip olacaksınız. Evde ailenizle iyi olmanın memnuniyetini yaşayacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Mayıs Yorumu

Hafta sonunda, kendi hal ve hareketlerinizi iki kere düşüneceksiniz. Daha büyük bir iyimserlik ve güven ile bir sonraki planlarınızı yapacaksınız. Sosyal çevrenizde de iyimser yanınızla dostlarınıza önemli faydanız dokunabilir ve hayır duası alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status