Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (6-12 Kasım 2017)

Haftalık yengeç burcu yorumunuzda bu hafta Haftalık yengeç burcu yorumunuzda bu hafta Merkür, Yay burcuna geçecek ve 6.evinizi, meslektaşlarınızı, yükümlülüklerinizi, sağlık ve evcil hayvanınızı tetikleyecek. İş yerinde çok fazla görev ve sorumluluk almanız gerekir. Bu, iletişim becerileriniz olan projeler için çok önemli bir zamandır. Elektronik, teknoloji ve medyadan işlerle de uğraşabilirsiniz. Meslekle ilgili eğitim de alabilirsiniz. Meslektaşlarınız görüşlerini sizinle paylaşacak. Yeni bir şeyler öğrenmeye açık olacaksınız.

Venüs Akrep’e taşınacak ve romantizm, eğlence, yaratıcılık, kendini tanıtma ve spekülatif işlerden oluşan 5 evinizi aktive edecek. Bu, yaratıcı projeleriniz için hayati bir zamandır. Akrep iniş çıkışların işareti olduğu için takım arkadaşlarınıza çok dikkat etmeniz gerekir. Lütfen aşk ve romantizm konusunda aceleci bir karar almayın. Lütfen mevcut ilişkilerle ilgili kararlarınızı gözden geçirin.

6-12 Kasım 2017 Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Sağlığınız da bu hafta önemli bir konudur. Yeni bir diyet veya yeni bir sağlık programına uymak isteyebilir, kötü alışkanlıkları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Sağlığınıza bu hafta daha fazla dikkat etmek isteyeceksiniz. Hayvanlarla ilgileneceksin. Mali konularınız da yeni düzenlemelere ihtiyaç duyuyor.

Yaratıcı projeler alacaksınız. Bu, yaratıcı becerilerinizle çalışmak için iyi bir zamandır. Yaratıcı programlara katılma imkanları da görülüyor. Bu süre zarfında çocuklarınızla veya bazı etkinliklerle daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Aileniz ile zaman geçirmek iyi gelebilir. Lütfen ekip girişimlerinde sabırlı davranmaya çalışın. Bu, gruplarla birlikte olmak ve bazı uzun vadeli projeler için plan yapmak için iyi bir zamandır. Ekip çalışmalarında başarı sizden yana olacak.

Yengeç Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu günlerde özel bir çeşit büyüleyici romantik havanız var. Etrafa yaydığınız pozitif enerji herkesin dikkatini çekecek ve özellikle aşk hayatınızda renkli günler olacak. Bunun için şanslı ve geniş Jüpiter’e teşekkür edebilirsiniz. 10 Kasım’da romantizm alanına burcunuz geçiyor ve duygusal yönden mutlu gelişmeler vuku bulabilir.. Bu hafta yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İlişkiniz varsa, karşı tarafa hisleriniz yoğunlaşacak. Venüs, Salı günü grafiğinizin aynı alanına taşınacak ve özel birini bulmanız için daha özel fırsatlar olacaktır. Zaten ilişkiniz varsa, siz ve sevgiliniz daha önce hiç yakın hissetmediğiniz kadar birbirinize bağlanacaksınız.

Yengeç Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Enerjinizin azalmaya başlamasından dolayı size kısa vadede fayda sağlayacak şeyler ile uğraşmanız çok daha hayırlı olabilir. Tatil için iyi bir zaman diyebilir. Kendinize vakit ayırdığınız takdirde güzel motive olacak, iş hayatında daha aktif rol üsteleneceksiniz. İş ortaklarınız varsa, söylediklerine dikkat edin. Hakim olan enerji şu anda neyin düzeltilmesi ya da geliştirilmesi gerektiği konusundaki fazla mesai ya da en azından dikkatli bir değerlendirme anlamına gelebilir. Küçük düşünen insanlara karşı sabırlı olun. Hafta sonu, iş hayatına yönelik yeni toplantı veya görüşmeler olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status