Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Şubat 2018 – 11 Şubat 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta duygusal ihtiyaçlarınızı giderebilir ve beklediğiniz ilgiyi sevdiğiniz kişiden görebilirsiniz. Sevdiklerinizin size ilgi göstermesi, kendinize rahatlık ve destek sağlayacak. Sevildiğinizi bilmek istiyorsunuz. Özellikle aşk hayatında beklentileriniz yüksek olabilir. Hafta başında uzman olduğun ve iyisini bildiğin görevlere sadık kalabilirsin. Kendinizi daha iyi hissetmek için daha fazla sorumluluk almamaya ve kendinize zaman ayırmaya özen göstereceksiniz. Hafta ortası, kendi isteklerinize ve sizi mutlu eden şeylere daha çok odaklanabilirsiniz. Hatta daha eğlenceli ve keyifli olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, haftanın başında göremediğiniz performansınız artabilir. Bazı ayrıntılara daha iyi odaklanabilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs balık burcuna giriyor. Önümüzdeki günlerde hayatınızı yeni hedeflerle geliştirmek, yeni deneyimler yaşamanın, seyahat etmenin, öğrenmenin, öğretmenin, yazmanın ve istediğiniz şeyi istediğiniz gibi yapma özgürlüğünün tadını çıkarmak isteyeceksiniz. Hafta sonu sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz ve son derece çekici olabilirsiniz.

5 Şubat – 11 Şubat Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu için haftanın en iyi günleri Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta duygularınızı kontrol etmek zor olabilir. Ayrıca duygusal olabilirsiniz ve romantik deneyimler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatında sevdiğiniz insandan beklentileriniz fazla olacak ve romantik davranarak onu mutlu edebilirsiniz. Sosyal çevrenizde de arkadaşlarınızla veya akrabalarınızla randevu yapabilir ve görüşebilirsiniz.

İş hayatından birileri size önemli bilgiler verebilirler ya da öğütte bulunabilirler. Özellikle başka şehirde yaşayan birilerinden gelecek haberler size fayda sağlayabilir. Bu hafta bir belgeyi erteleme, bir sözleşme veya öneriyi onaylama ihtimali yüksektir. Bu sizi sinirlendirebilir. Çünkü bu hafta kendiniz için önemli bir karar vermek isteyeceksiniz. Bu olayların sizin lehinize ve ilgi alanınızla gelişeceğine dair beklentiniz yüksek olacak. Ama engeller canınızı sıkacak.

Hafta boyunca, başka bir şehir veya ülkeden biriyle önemli kişisel veya iş görüşmeleriniz olacak. Bir aile buluşması veya toplantısına katılmanız gerekebilir. Bu hafta bekarlar için yeni bir aşk ilişkisi ortaya çıkabilir. Ancak bu kişinin ideallerini karşılamayan biri olması canını sıkabilir. Ama hayat her zaman bizi şaşırtacak bir şeyler yapar. Bu hafta çoğunuz romantik olacak ve sevdiklerinizle özel sürprizlerin tadını çıkaracaksınız. Kadınlarla olan ilişkilerde sizin için önemli olacak olaylara hazırlıklı olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status