Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Mart 2018 – 11 Mart 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta daha yaratıcı hissetmeye başlayabilir ve kendi isteklerinizi hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Hafta başında enerjiniz yüksek olacak ve yeniliklere açık olacaksınız. İş hayatında yaratıcı projelere ve girişimlere odaklanabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız şeyden ne kadar çok zevk duyarsanız o kadar kolay odaklanabilirsiniz. Ancak zevk almazsanız, başa çıkmak istemeyebilirsiniz. Salı günü, Merkür ve Venüs kariyer ve yaşam yolunuza giriyor. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde hedeflerinize yönelik uzun vadeli planlarınıza odaklanarak doğru insanlar üzerinde iyi izlenim yaratabilir ve daha iddialı hissedebilirsiniz. Kendinizi bu hafta bir şeylerde ispatlama arzusu duyacaksınız. Eğer sevdiğiniz işi yapıyorsanız bu pek de zor olmayacak.

Haftanın ilerleyen günlerinde, haftanın başında uğraşmak istemediğiniz işleri ve görevleri yapabilir ve daha üretken olabilirsiniz. Sorumluluklarınızdan üstesinden kolayca gelerek geleceğe yönelik de planlarınız üzerine fazlaca kafa yoracaksınız. Hafta sonu, önem verdiğiniz insanlarla vakit geçirebilir ve yalnız kalmayı da tercih edebilirsiniz.

5 Mart – 11 Mart Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu için haftanın en iyi günleri Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta genç bir erkeğin hayatında rahatsız edici bir durumun gelişimini göreceksiniz. Müdahale veya yardımınız bu aşamada belirsiz veya imkansız olabilir. Belki aileden genç bir erkeğin sorunları sizi üzebilir. Sizden yardım talebini geri çevirmek zorunda kalabilirsiniz.

Bu hafta bir kadınla önemli finansal ilişkiler kuracaksınız ya da bir kadından para alacaksınız. Para göndermeniz de olasıdır. Genel olarak bu hafta sizi birkaç stresli duruma düşürecek olay yaşanabilir. Ancak endişe edilen olmayacak ve olumlu bir gelişme gösterecek ve size yeni hayat dersleri verecek. Bununla birlikte, eski hatalarından öğrendiğin tecrübeler sana yol gösterebilir ve şimdi geçmişte yaşadığın bir durumla yüzleşmek zorunda kalabilirsin.

Bu hafta, diğer şehirlerdeki veya ülkelerdeki yeni ve eski arkadaşlarınızla ilginç bağlantılar ve konuşmalar yapacaksınız. Gelecekteki toplantılar, davetler, geziler ve benzeri diğer deneyimler için genel planlar yapabilirsiniz. Belki sevdiklerinizle yurt dışı ya da yurt içi tatil planı yapabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Mart 2018 Yorumu

Bu hafta aşk hayatında stresli olabilir ve sevdiğiniz insanı yanlış anlayabilirsiniz. İkili ilişkilerde daha sakin kalmaya özen gösterin. 35 yaşın altındaki yengeç erkekleri muhtemelen ortaya çıkması beklenen beklenti nedeniyle hoş olmayan bir durumdan kurtulabilirler. Genç yengeç kadınların için iyi gelişmeler olabilir ve planladıklarından daha karlı bir hafta geçirebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status