Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Haziran 2018 – 10 Haziran 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta bir belgeyle, özellikle de bir finansal konular ile ilgili önemli görüşmeleri bitirmek için kendinizi daha iyi organize etmeniz gerekir. Kredi başvurusu yapabilir ya da başka finansal işleriniz olabilir.  Birçoğu, bu tür bir belge veya sözleşme yoluyla ikramiye, burs alabilirsiniz. İhtiyacınız olan para bu hafta elinize geçebilir. Ailenizle de ilgilenmeniz gerekebilir, ev içerisinde tadilat işleri olabilir. Ya da evinize eşya satın alabilir veya düzenleme yapabilirsiniz. Aşk hayatında ise bu hafta sevdiğiniz kişi size daha fazla ilgi gösterebilir, sürprizler yapabilir. Bekar olanlar hoşlandıkları kişiden duygularına karşılık alabilirler.

Yengeç burcu bu hafta, arkadaşlarınız hayatlarında önemli anları paylaşmak için sizi arıyor olacak. Sosyal yönünüz de bu hafta ağır basabilir. Arkadaşlarınızla görüşmeniz gerekebilir ve onlarla uzun sohbetler yapabilirsiniz. Evlenmek üzere olan dostlarınıza da destek vermeniz gerekebilir. Birlikte hazırlık yapabilirsiniz.

Bu hafta ne yazık ki katılacağınız tüm etkinlikler eğlenceli olmayacak. Belki dargın olduğunuz insanlar ile bir araya gelebilirsiniz. Ya da hoşnut olmadığınız olaylar vuku bulabilir. Şimdi nerede olursanız olun dikkat dağınıklığına dikkat edin. Küçük kazalara karşı temkinli olun.

4 Haziran – 10 Haziran Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta genç bir kadından gelecek haberler sizi çok mutlu edebilir. Sizinle büyük bir mutluluğunu paylaşabilir.  Bir kızın hayatındaki başarı ya da önemli olaylar gurur kaynağı olacak. Onunla gurur duyabilirsiniz ve haneden bir kızın eğitimindeki başarı da sizi gururlandırabilir.

Bu hafta birisi, bir nedenden dolayı garip, beklenmedik veya endişe verici bir öneri veya davetle sizi arayabilir. Özellikle ilginç olan aşk hayatınızda benzer olaylar olabilir. Belki aslı astarı olmayan haberler alabilirsiniz, gereksiz yere canınız sıkılabilir.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Haziran 2018

Bu hafta ilişkisi bir süredir devam eden çiftler olarak ilişkinizin geleceği için önemli bir konu üzerinde ciddi bir konuşma ihtiyacı olacak. Evliliğe dair net bir konuşma yapılabilir, ailelerin onayını almanız gerekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status