Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Aralık 2017 – 10 Aralık 2017)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta geçmişteki sorunlarla başa çıkabilir veya size baskı yapan bir şeyden kurtularak haftaya başlayabilirsiniz. Hafta başında biraz dinlenerek kendinize biraz zaman ayırabilirsiniz. Ay hafta sonu yengeç burcunda olacak ve enerjiniz yükselebilir. Kendi isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza odaklanabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde kendinizi daha güvende hissedeceksiniz ve hayatınızda daha fazla istikrara ve güvenliğe sahip olmak için çalışabilirsiniz. Mars, Cumartesi günü sevgi ve aşk hayatı alanına giriyor ve önümüzdeki haftalarda hobilerinizde ve sevdiğiniz şeyler için sağlıklı ve pozitif yönde daha fazla zaman ayırabiliyor olacaksınız. Sevdiğiniz insanlarla daha fazla vakit geçirebilir, daha yaratıcı ve çalışkan hissedeceksiniz. Yaratıcı projeler ve girişimler üzerine odaklanarak dikkat çekebilir veya başkaları tarafından fark edilebilirsiniz. Hafta sonu, kendinizi hobilerle meşgul edebilir ve yeteneklerinizle başkalarının ilgi odağı olabilirsiniz.

Yengeç burcu için haftanın en şanslı günleri Salı ve Çarşamba olacak. Bu günler enerjiniz yükselecek ve görevlerinizi zamanında tamamlayacaksınız. Sorumluluk almaktan çekinmeyecek, yeni fikirlere açık olacaksınız. Kendinize güveniniz artıyor ve ertelediğiniz şeylerle ilgilenme zamanının geliyor.

4 Aralık – 10 Aralık Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcunda bu hafta, bir çocuğa veya akrabalarınıza ilişkin günlük ve yeni (beklenmedik) olaylar olabilir. Birine verdiğiniz sözü tutacaksınız. Hafta içi evlilik, aile veya çocuklarla ilgili özel bir olay ortaya çıkabilir. Bu hafta evlilik, düğün veya çocuk doğuşu için iyi bir hafta olacak. Yakın biri bebek sahibi olabilir.

Hafta içi sizinle aynı evde yaşamayan biriyle ilgili hoş olmayan bir haber alabilirsiniz. Üzüntü, hayal kırıklığı, kafa karışıklığı ve benzeri duygulara neden olabilir. Yalan veya aldatma, bu ay için bir plan veya umut gerçekleştirilememesi için sebep olabilir. Kandırılmamaya dikkat edin, başkaları duygularınızı kullanmak isteyebilir.

Bu hafta aşk hayatında çelişkiler ve kafa karışıklığı olacak. Ancak genel olarak durum daha da kötüleşebilir ve ilişkiniz zarar görebilir. Bu hafta ve önümüzdeki günlerde üstesinden gelinemeyen sorunlardan uzak durmaya çalışın. Ancak kendinizi şanslı hissedeceğiniz olaylar da gelişebilir.

Bu yedi gün boyunca aile veya dostlarınızdan gelecek müjdeli haberler ile sevineceksiniz. Sevdikleriniz ile katılacağınız etkinlikler sizin enerjinizi artıracak ve önümüzdeki haftaya motive olmanızı sağlayacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status