Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (30 Nisan 2018 – 6 Mayıs 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta harcamalarınızı gözden geçirerek, bütçe planı yapabilirsiniz. Bazı masraflarınızı ertelemeniz de gerekebilir. Özellikle planlı bir şekilde harcama yapmak bu hafta iyi olacak ve mali planınızı gözden geçirmek faydalı olacaktır. Özellikle elinize geçmesi kesin olmayan paraya güvenerek harcama yapmamaya gayret edin.  Artık para ve finans ile ilgili önemli konuşmalar gerçekleştirebilir ve onların başarılı gelişmelerini bekleyebilirsiniz. Gelirinizin artması konusunda güzel bir haber alabilirsiniz.

Koç burcu bu hafta bir akrabasının sağlık probleminin gelişmesi ile üzülebilir ve bu sizi şaşırtabilir. Yeni tanı veya tedavi söz konusu olabilir. Belli medikal tavsiyelere veya tedavilere uymak istemeyen bir akrabanızla ilgili bir sorununuz olabilir. Aşk hayatında ise bu hafta sevdiğiniz insana zaman ayırmakta güçlük çekebilirsiniz. Ona karşı alıngan olmamaya gayret edin. Belki sözlerini yanlış anlayarak onu kırabilirsiniz. Bekar olan ise bu hafta hoşlandıkları kişiden bir karşılık bekleyebilirler. Ancak sürpriz bir gelişme olmayacak.

30 Nisan – 6 Mayıs Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu hafta genelinde ailenize bazı sürprizler yapmak isteyebilirsiniz. Onları mutlu edecek haber vermeniz de olasıdır. Ya da birlikte bir yere giderek veya onlara bir hediye alarak mutlu edebilirsiniz. Bazılarının yakın ve uzak akrabaları ile bağlantıları olacaktır. Aile ziyaretleri, toplantılar veya gelecekteki davetler için haberler mümkündür. Düğün gibi kutlaması olan akrabalarınız sizi davet edebilirler.

Bu hafta nişan veya düğün için iyi bir hafta olacak. Hafta sonu yakın bir dostunuz ya da akrabanızın bir kutlamasına katılmanız gerekebilir. Bir kız ya da genç bir kadının hayatındaki olaylar, akraba veya arkadaşlarıyla konuşmaların (esas olarak telefonla) sebebidir.

Yengeç erkekleri yeni bir iş, eğitim veya ekstra gelir fırsatı hakkında ilginç ve yararlı bir konuşma yapacaklardır. Özellikle kariyeriniz için önemli bir fırsatın peşinde koşabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Mayıs Yorumu

Yengeç kadınları önemli kararlar alacaklar. Bu hafta alacağınız kararlarda pişmanlık olmayacak. Hatta hafta içi hayatınızda bir değişiklik başlatmaya karar verebilirsiniz. Ya da dava açmak için iyi bir haftaya sahip olacaksınız. Bu hafta hakkınızı aramaya kararlısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status