Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Ağustos 2020 – 9 Ağustos 2020)

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta, kendiniz veya eviniz için bir satın alma fırsatı ile heyecanlanacaksınız. Bu muhtemelen paradan tasarruf ettiğiniz veya aylık taksitler halinde ödediğiniz bir şey olacaktır. Yavaş yavaş, işte, işte veya kariyerinizde sizin için önemli başarılar elde edersiniz. Sizin için önemli olan yapı veya faaliyetlerin inşası zor bir dönemi geride bırakırsınız.

Çalışmanızda tanınma veya iyi bir değerlendirme alabilirsiniz. Bu haftaki önemli toplantılarınız, sizi hoş olmayan bir duruma sokabilecek bir teklifle ilgili dürtüsel kararlara yenik düşmemek için çok iyi organize edilmelidir.

Kendi hedeflerini takip eden bir kişi tarafından manipüle edilme ihtimaliniz yüksektir. Aşk hayatınızda bir dereceye kadar ilişkinizin geleceğini belirleyecek bir çatışma durumu ortaya çıkacaktır. Bu evli çiftler için değil, sadece romantik tanıdıklar ve dostluklar için geçerlidir.

3 Ağustos – 9 Ağustos Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Beklenmedik haberler veya toplantıya davet, bu hafta için planlarınızı değiştirmenizi sağlayacaktır.

Hafta içi, arkadaşlar veya akrabalarla olan kırık ilişkilerin restorasyonu için uygun olacaktır.

Ölen bir kadınla ilgili rüyalar hayatınızdaki özel bir olayın habercisi olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

Yengeç erkekleri uzun yıllardır tanıdıkları, ortak bir geçmişleri olan veya bu kadın zaten uzak yerde olan bir kadınla ilgili bazı taahhütlere sahip olacaklar.

Yengeç erkekleri, yakın gelecek için planlarının veya projelerinin bağlı olduğu tanıdıklardan veya arkadaşlardan önemli bilgiler almayı bekleyeceklerdir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status