Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Nisan 2019 – 5 Mayıs 2019)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta farklı olaylar ya da anılar sizi eski aşk ilişkinize ya da önceki evliliğinize geri getirecektir. Olaylar, bu ilişkilerin devam ettiğini göstermez, ancak anlaşılması gereken kendi niyetleri olacaktır. Bu yedi gün boyunca evinizdeki misafirler, halka açık yerlerde toplantılar veya geçici olmayacak ve şimdiki veya geleceğiniz için bir anlam ifade edecek diğer kişiler tarafından şaşıracaksınız. Bu hafta, genç bir kadınla, ailenizin, akrabanızın ya da arkadaşınızın bir parçası olup olmadığına bakılmaksızın, aralarında gerginlik yaratacak koşullar ortaya çıkacağı için finansal ilişkilerden kaçının.

Yengeç burcu bu hafta ilginç insanlarla tanışma, yeni tanıdıklar yaratma ve arkadaş çevrenizi genişletme fırsatınız olacağından hafta keyifli geçecek. Hafta boyunca, başka bir yerleşim yerinde yaşayan Toros, Başak veya Oğlak burcunun altında doğan bir kişi tarafından yaşamınızdaki önemli bir rol oynayacak.

29 Nisan – 5 Mayıs Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta Pazartesiden cumaya, sıkı bir zihinsel çalışma için iyi bir zamandır, muhtemelen kendi başınıza daha iyi. Olumsuz düşünme ve yanlış anlamalar nedeniyle planlarınızı ve fikirlerinizi iletmek zorlaşabilir. Evraklarınızı okurken veya toplarken, ayrıntılara dikkat edin. Başkalarının sözlerine güvenmeyin ve kendinize dikkat edin. Her maddenin en kötü tarafını görme eğiliminden kaçının.

Cumartesi günü boğa burcundaki Yeni Ay, Yengeç burcunda iyi bir konumdadır. Gelecek için umutlarınız ve hayalleriniz üzerinde hareket etme cesaretini ve tutkusunu veriyor. Bu, son zamanlarda yaşadığınız herhangi bir ilişki sorunuyla başa çıkmak için inisiyatif almak için mükemmel bir zaman. Ayrıca, kendinize olan güveniniz ve dengeli odaklanmanızdan dolayı kendinizi tanıtmak ve iyilik istemek için iyi bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status