Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (28 Mayıs 2018 – 3 Haziran 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta günlük iletişim halinde olduğunuz aile veya meslektaşlarınızdaki kişilerin özelliklerine uymanız gerekecek. Onlarla uyumlu bir şekilde hareket etmeniz önemli olacak. İş hayatında ekip çalışması ağırlık kazanabilir. Aile hayatında da sevdiklerinizin istekleri sizin için önemli olabilir. Kimsenin kalbini kırmadan uyum içerisinde keyifli bir hafta geçirebilirsiniz. Yeni tanıdıklarınız, size çok destek verebilseler de, psikolojik ya da duygusal olarak çok fazla külfetli olan kişiler de olacaktır. Bazı insanlar sizinle dertleşmek isteyebilir. Hatta çok şaşıracağınız şeyler duyabilirsiniz. Belki sizden borç isteyen biri de olabilir.

Yengeç burcu bu hafta, sadık, iyi ve profesyonel olma konusunda emin olduğunuz insanlarla, eski dostluklarınız ve tanıdıklarınızla daha çok ilgilenin. Onlara bir takım konularda işiniz düşebilir. Belki fikirlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Ya da ufak yardımlar alabilirsiniz. Genel olarak, hafta içi gergin olacak ve duygusal durumunuzu etkileyecek. Sevdiklerinizle sinirli, dokunaklı, şüpheli, hatta enteresan konuşmalar yapacaksınız. Çevrenizdeki insanlara daha sonra pişman olacağınız sözler vermemeye gayret edin.

Bu hafta, asla kendi duygularınız ve deneyimleriniz sizi korkutmasın. Kendinizi geri planda tutmayın. Artık ön plana çıkmanız gerekiyor. Çünkü artık önemli kararlar vermeniz, önemli vaatlerde bulunmanız ve hatta hayatınızda yeni bir şey başlatmanız gerekecek. Aşk hayatında ise sevginizi göstermekten çekinmeyecek ve romantik bir hafta geçireceksiniz.

28 Mayıs – 3 Haziran Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta sevdiklerinizle, çalışmanızla ve yaşadığınız yerdeki yaşamla ilgili olabilecek bilgileri takip edin. Alacağınız bazı haberler sizi memnun edebilir. Yeni fırsatlar yakalamak için daha fazla araştırma yapmanız gerekebilir. Bu sayede kariyeriniz için de güzel olanaklar ortaya çıkabilir.

Bu hafta alacağınız önerileri veya davetleri reddetmeyin. Bu tür katılacağınız bazı etkinlikler, davetler ya da kutlamalar sizin lehinize olmayacaktır. Belki kalabalık ortamlarda tanışacağınız kişilerle dostluklar kurabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Haziran 2018

Bu hafta ailenizdeki bir kişinin ikiyüzlü ve kötü niyetli hareketleri sizi mutsuz edebilir. Çalışma ortamında meslektaşlarınızın (yöneticilerin) sizi eleştirmesi üzebilir. Ancak henüz doğru bir şekilde öğrenmediğinizi size gösterecektir. Kendinizi daha fazla geliştirmeniz ve öğrenmeniz gereken şeyler olduğunun farkına varabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status