Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Temmuz 2020 – 2 Ağustos 2020)

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta, akrabanız veya arkadaş çevrenizdeki bir kadınla ilgili bir etkinliğe dikkatinizin çekileceği bir hafta önünüzde var. Bu hafta boyunca pek çok kişinin para veya önemli belgelerin çözülmesi (makbuzu) ile ilgili beklentileri olacaktır. İşler sizin için başarılı olacak, ancak önümüzdeki hafta gelişmeye devam etmesi mümkündür.

Hafta boyunca, birlikte çalıştığınız veya bazı sosyal (politik) nedenlerde düşünen bir kişiden faydalanabilirsiniz. Bu muhtemelen tanıdığınız ve doğruluk veya profesyonellik için güvenebileceğiniz bir kişi olacaktır.

Planınızın veya çalışmanızın olumlu gelişimi için sahip olduğunuz umuduna rağmen, bu hafta kötümser ruhlarla ilişkili anları yaşayacaksınız. Sevgi açısından yanlış anlaşılmalar mümkündür. Küçük konularla ilgili anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Ortaklardan birinin belli bir durumda bencil olması mümkündür. Sabır veya hoşgörü eksikliği, kısa veya son bölümlerin nedeni olabilir.

27 Temmuz – 2 Ağustos Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu 

Genel olarak, Yengeç burcunda doğanlar, bir seyahat deneyimi gibi iyi bir şey bekleyebilirler. Uzakta yaşayan insanlarla yararlı temaslarınız olacak. Ortak ilgi alanları ve faaliyetlerle ilgili yeni bir tanımaya başlamak için uygun bir haftanız olacak.

Yengeç erkekleri beklenmedik bir şekilde hoş olmayan bir çatışmaya neden olabilir.

Yengeç kadınları aileleriyle ilgili üzücü bir olay, bir süre önce olmuş olabilecek bir şey, mirasla bağlantı, ölenle ilgili bir rüya, bir anma servisi veya diğer benzer deneyimler yaşayacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status