Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Kasım 2017 – 3 Aralık 2017)

Yengeç burcu haftalık yorumunda parlak fikirler ile haftaya başlayabilir ve kendinizi geliştirmeye yönelik planlar içerisinde olabilirsiniz. Büyük fikirleri hayal edebilirsiniz. Hafta ortası planlarınızda daha pratik olabilirsiniz. Programlama ve değişiklikleri haftanın ilerleyen günlerinde yapabilirsiniz. Venüs Cuma günü iş hayatınıza giriyor ve Merkür Pazar günü işinizde geriliyor. Bu nedenle önümüzdeki haftalarda işe odaklanmak, tutkuyla çalışmak isteyecek, özel hayatınızı geri plana atmak zorunda kalacaksınız. Bu da sizi çok fazla yorabilir ve çok fazla şeyle uğraşmak kendinizi boğulmuş hissetmenize yol açabilir. Kolayca stres altında kalabilirsiniz. Bu nedenle kendinize biraz zaman ayırmanız, rahatlamanız gerekiyor. Pazar günü İkizler burcunda dolunay oluşuyor ve bu durum geçmişteki konuları gündeme getirebilir. Yarım kalan işleri tamamlamak isteyebilirsiniz.

Yengeç burçları için haftanın en iyi günü Pazartesi olacak. Haftaya net bir zihinle başlayacak, yeni fikirler edinecek ve doğru kararlar alacaksınız. Ancak haftanın ilerleyen günlerinde sorumluluklarınız artabilir ve çalışma ortamında stresle baş edebilirsiniz. Bu durum özel hayatınızı da olumsuz etkileyebilir. Ailenize vakit ayırmakta zorlanarak, biraz olsun rahatlamak rahat nefes almak isteyebilirsiniz.

27 Kasım – 3 Aralık Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta evinizde beklenmedik bir tamir işi olabilir ya da şu ana kadar göz ardı ettiğiniz bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Evinizdeki işleriniz ya da iş yerindeki yaşanan gerginlik nedeniyle boğulmuş hissedebilirsiniz. Bu hafta pek çok kişi bilgi sahibi olacaksınız. Mali konularda sıkıntı yaşanmayacak.

Alacağınız haberlerin keyfine varacaksınız. Hafta boyunca finansal olaylara ilişkin para bekleyebilirsiniz. İşinizde ilerleme kaydedebilirsiniz, yeni yatırımlarınızın karlı olacağı düşünülmektedir. Bu hafta uyuşmazlıklar sebebiyle tek başına karar almanız size başarı veya memnuniyet getirebilir. Fakat sözleriniz veya eylemlerinizin ne kadar mantıksız olduğunu anlayacaksınız.

35 yaşın üzerindeki yengeç kadınları beklenmedik şaşırtıcı olaylarla karşılaşabilirler. Genç yengeç erkekleri bir kadını hareketiyle şaşırtmaya veya etkilemeye çalışacaklardır. 35 yaşın üzerindeki yengeç erkekleri özel bir sevinç, beklenmedik teklif veya davetiye alacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status