Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat 2018 – 4 Mart 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta hevesli olduğunuz bir işe başlayabilirsiniz. Uzun süredir yapmak istediğiniz şeylere odaklanabilirsiniz. Bazı ertelediğiniz işleri de tamamlayacak enerjiye sahip olacaksınız. Önümüzdeki birkaç hafta içinde ilerleme kaydedebilirsiniz. Hafta ortası, seçimlerinizde ve istediğinizi yapmak için uyguladığınız eylemlerde kendinden emin hissedebilirsiniz. Bu hafta daha kararlı ve azimli olacaksınız. Kendi istek ve hayalleriniz ön planda olacak.

Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle başak burcunda meydana gelen dolunayda, planlarınız üzerinde çalışabilirsiniz. Fikirlerinizi sıralayabilir ve planlı bir şekilde çalışarak sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz. Tutkuyla yaklaştığınız fikirlere ve yeni projelere odaklanabilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarda daha kararlı olacaksınız. Üzerinde çalıştığınız şeyleri başkaları ile paylaşabilir ve kendinizi dürüstçe ifade etmeyi kolaylaştırabilirsiniz. Hafta sonu, yeni bir şeyler üzerinde çalışabilir, hayatınızdaki bir şeyin temelini güçlendirebilirsiniz. Duygusal yönden de desteğe ihtiyacınız olacak. Bunun için sevdiklerinizin yanında olabilirsiniz.

26 Şubat – 4 Mart Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu için haftanın en iyi günü Pazartesi olacak. Bu hafta genç biriyle çatışma yaşanabilir. Ancak kendisine uygun bir tavsiye veya karar vermeye zorlayabilirsiniz. Çocuklar ve gençler, deneyimleri veya başarıları ile olumlu duygulara ve memnuniyet sağlayacaklar. Çocuğu olanlar da çocuklarının başarıları ile övünebilirler. Bu hafta çocuklar ya da gençlerle çalışıyorsanız, bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak bu hafta yaşanacak deneyim kariyeriniz üzerinde bir bütün olarak iyi bir etki yaratacaktır.

Bu hafta yakınınızdaki bir kadın, bir süre depresyon, hüzün ve duygusal karışıklıklar yaşayabilir. Ona destek vermeniz gerekebilir. Sevgi, hassasiyet ve duygusal destekle, bu krizi aşmasını kolaylaştıracaksınız. Zor zamanında yanında olacaksınız.

Bu hafta sağlık sorunları ve rahatsızlıkları göz ardı etmeyin. Şimdi bunları ciddiye almazsanız, yakın gelecekte daha ciddi sorunlara neden olacaklardır. 35 yaşın üzerindeki yengeç kadınları karmaşık bir aşk tecrübesi yaşayabilirler. Ancak aşk hayatında geçici sorunlar olabilir. Genç yengeç erkekleri bu hafta oldukça sinirli ve korkmuş olabilirler. Ruh haliniz kaygılı olabilir. Ancak gözardı edilmemesi gereken başarılı ve yapıcı bir zaman önünüzdedir.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status