Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Mart 2018 – 1 Nisan 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta her şeyi yavaşlatmak isteyebilirsiniz. Belki de son zamanlardaki enerjiniz ile çok fazla işin üstesinden gelmiş olabilirsiniz. Ancak haftanın başından itibaren biraz daha dinlenmeye ve kafa dinlemeye ihtiyacınız olabilir. Çok fazla yorgun düşebilirsiniz. Yeni girişimlerinden de hafta içi emin olabilirsin. Bazı araştırmaların ve hesapların olumlu sonuç olabilir. Maddi yönden de planlarınızda şaşma olmayacak.

Haftanın ilerleyen günlerinde daha fazla enerji hissedebilir ve kendinizi meşgul etmek ve başkalarıyla daha fazla meşgul olmak için kısa vadeli planlarınıza odaklanabilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs boğa burcuna giriyor. Bu sebeple arkadaşlarınızla ve akranlarınızla vakit geçirmenin, tutku duyduğunuz şeylere odaklanmanın ve geleceğiniz için hayallerinizi sürdürmenin tadını çıkarabilirsiniz. Evinizde ve ailenizde Cumartesi günü bir dolunay yaşanıyor olacak. Hafta sonu boyunca ev ve aile meseleleri üzerinde çalışabilir, hayatınızın temelini güçlendirebilir ve kendinizi duygusal olarak rahatlatabilirsiniz.

26 Mart – 1 Nisan Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu için haftanın en güzel günü Pazar olacak. Bu hafta akrabanız olan bir kişinin davranışları veya kararlarıyla ilişkili karışıklık yaşayacaksınız. Tepki vermeden önce diğer akrabalarla konuşarak daha fazla bilgi almaya çalışacaksınız. Bu sizin tepkilerinizle acele etmek yerine sizin tarafınızdan daha iyi bir çözüm olacaktır. Bir şeyleri anlamadan yargılamayın.

Bu hafta, planlarınızda bir değişikliğe ihtiyaç duyacak bir durum olacak. Şimdi bir ilişkiyi bitirmeniz, projenizi ya da isteğinizden vazgeçmeniz gerekebilir. Bu da size ekstra stres yükleyebilir ve moraliniz bozulabilir.

Bu haftanın etkinliklerinden bazıları size tatsız gelebilir. Ancak, hala çok değişecek gelişmeler var. Bu hafta bir iş gezisi ya da başka önemli bir görev için iyi olacak. Çıkacağınız yolculuklar sizin için hayırlı olabilir. İletişim, ulaşım, turizm, eğlence ve daha fazlası ile ilgili mesleği olanlarınız tarafından başarılar umut edilebilir.

Hafta boyunca, arkadaşlarınızın veya takipçilerinizin çevresini bazı girişimler ile doğru şekilde genişleteceksiniz. Çeşitli etkinlik ve deneyimlere sahip ilginç bir hafta olacak. Şimdi hayatınızda ortaya çıkacak yeni şeylere açık olun.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Nisan Yorumu

Samimi, romantik ve sevgi dolu deneyimler için iyi bir hafta geçireceksiniz. Aşk hayatında mutluluk sizden yana olabilir. Bu hafta sevdiğiniz insana daha özverili ve samimi olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status