Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Kasım 2018 – 2 Aralık 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta tanıdığınız insanlarla ilgili hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Hayal kırıklığınız, sizden, konumunuzdan, kişilerinizden veya mali durumunuzdan bir şekilde yararlanma arzusu ile ilgili olabilir. Kendi çıkarları için sizi kullanmak isteyen insanlar olabilir. Bu durum bir süre sonra sizi rahatsız etmeye başlar. Günlük yaşamınızda bazı problemler yaşamak normaldir, ancak hafta boyunca sizin için çeşitli fırsatlar karşınıza çıkabilir. Sizin için önemli başarılara ve hedeflere ulaşmak için şanslı olursunuz. Yeni başlangıçlar bu hafta şans getirebilir. Bu özellikle stresli bir durumda veya bir tür kazada fark edilir.

Yengeç burcu bu hafta genç bir erkekle ilişkili beklenmedik bir şekilde daha yüksek bir para harcamanıza neden olabilir. Bazı masraflar sizi zorlar. İlginç bir gelişme, günlük işlerinizde ve işyerinizde olabilir. İşinizde ya da çoğu durumda size yeni fikirler verecek, yeni insanlarla tanışmanıza ya da çeşitli yeni fırsatları desteklemenize olanak tanıyan çeşitli sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. 35 yaşın altındaki bir erkekle ilgili olacak finansal ilişkilerde dikkatli olun.

26 Kasım – 2 Aralık Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar sürecek azim ile birlikte başarılı olmaya kararlı olacaksınız. Risk almayacak olmanıza rağmen, bu sizin mantıklı ve ihtiyatlı doğanız nedeniyle riskli işler için mükemmel bir zamandır. Ahşap, taş ve demir üzerinde bıçak ve diğer keskin nesnelerle güvenle çalışabilirsiniz. Bu uzun vadeli bir proje ile sağlam ilerleme kaydetme şansıdır. İlişkilerde, sadık insanları veya güçlü ve güvenilir birini arayanları çekeceksiniz.

Cumadan pazara aşk veya para ya da her ikisi ile değişim ve heyecan getirir. Artan değişim ihtiyacınız ani değişikliklere yol açabilir veya etrafınızda beklenmedik değişikliklere maruz kalabilirsiniz. İşler sevgilinizle durgun ve rutin hale geldiyse, o zaman isyan edebilirsiniz, ancak iyi bir şeyler yapmak ve ilgi göstermek daha iyidir. Eğer bekarsanız, özellikle internet ile buluşma şansınız artar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status