Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Haziran 2018 – 1 Temmuz 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta akrabalarınızda veya işyerinizde meydana gelen olayların gelişmesini beklemek ve izlemek için ideal bir zamandır. Büyük olasılıkla, bu olayların gelişmesi için beklentileriniz doğru olacak, ancak yine de farklı bir gelişme olasılığı olabilir. Beklemediğiniz şeyler ile karşılaşmanız olasıdır. Zaman bıraktığınız bir konuda bu hafta önemli gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Hafta içi, önceden planlanmış sağlık şikayetleri veya tıbbi muayeneler göz ardı edilmemelidir. Bir akrabanın sağlığı için ilgilenme ve ziyarete gitme ihtimali olabilir.

Yengeç burcu bu hafta gündelik hayatınızda gerilim olmayacak. Ama bilgelik ve zekanız ile çatışmalardan ve anlamsız tartışmalardan nasıl kaçınılacağınızı bileceksiniz. Birisinin zihniyetini veya dünya görüşünü değiştirmeyeceksin. Bu kişiye bir fikri ikna etmek zor olabilir ve inatçı tavırlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu hafta sizin daha önemli toplantılardan bir kısmı bir çocuk veya bir genç ile ilgili olacak ve kendiniz için belirlediğiniz şeyi başarmak için sabırlı olmanız gerekiyor.

Hafta genelinde kısa bir özetini vermem gerekirse, bu, yakın geleceğiniz için önemli olan konularda daha fazla netlik elde edeceğiniz bir zaman olacaktır. Aile ya da dostça ilişkilerdeki gerilimleri hafifletmek için önemli sorunları veya yanlış anlamaları temizleyebileceksiniz. Bazı sorunları bu hafta aşmak sizi rahatlatır.

25 Haziran – 1 Temmuz Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye kadar, diğer insanların veya olayların etkisi nedeniyle yaşamınızdaki bazı kısıtlayıcı koşullarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Güçlü bir görev ve ciddi tutum duygusu, bu kısıtlamalara rağmen hedeflerinizi karşılamanıza yardımcı olacaktır. Pratik sonuçlar almaya ve hata yapmamaya kararlı olacaksınız. Bu ciddi veya zor görevleri tamamlamak için iyi bir zaman. Liderlik niteliklerinizi göstermeniz veya başkalarına talimat vermeniz istenebilir. Değerli rehberlik yaşlılardan ve liderlerden gelebilir.

Perşembe günü, Oğlak burcunda, 12 Temmuz Güneş Tutulması’na kadar iki hafta boyunca sizi daha duygusal hale getirecektir. Her zamankinden daha ciddi hissedebilir ve üzüntü, suçluluk veya korku duygularını deneyimleyebilirsiniz. Ancak bu dolunay da inisiyatif, beceriklilik, güç ve esneklik verir. Değişime ve özgürleşmeye istekli olma fırsatları yaratır. Bu hafta yaşamınızda istediğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz değişiklikleri yapmak için çok çalışmak için iyi bir zamandır. Öz disiplin ve duygusal olgunluk başarının anahtarlarıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status