Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta büyük fikirler edinerek ve yeni fikirler üzerine düşünerek haftaya başlayabilirsiniz. Kariyer hayatında ilerleme ve keşif planları üzerinde çalışabilirsiniz. İyimserliğiniz hayatınız için yeni olanaklar ve fırsatlar yaratabilir. Venüs, Pazartesi günü ilişki alanına giriyor ve önümüzdeki haftalarda sevdiğiniz insanlarla daha fazla vakit geçirmenin, daha fazla iletişim kurmanın keyfini çıkaracaksınız. Dostlarınız ve sevdiklerinizle barış içinde kalacağınız veya denge bulmaya çalışmanın tadını çıkaracağınız bir hafta sizleri bekliyor. Aşk hayatında da bu hafta mutlu olacağınız gelişmeler olabilir.

Hafta ortası, hedeflerinize odaklanabilirsiniz ve istediğiniz şey için çok çalışabilirsiniz. Hayatınızın gidiş yönünü düşünebilir ve doğru yolda olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, hayatınızdaki değişikliklere açık olabilirsiniz ve geleceğiniz ve bunun nasıl olacağı hakkında daha fazla düşünebilirsiniz. Gelecek ile ilgili endişeler arttığı için, bazı yeni ve kısa vadeli hedefler amaçlıyor olabilirsiniz. Hafta sonu, işleri yavaşlatabilir ve sorumluluklarınızdan uzaklaşabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmak ve sevdiklerinizle plan yapmak yılın son günlerinde sizi motive edecektir.

25 Aralık – 31 Aralık Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu için haftanın en iyi günü Pazartesi olacak. 2017 yılının son haftası sizin için oldukça huzursuz ve gergin de geçebilir. Bunun nedeni gelecek endişeleriniz olacak. Kötü ve güzel haberler alınabilir ve olaylar değişebilir, beklentiler farklı olabilir. Ancak bazı üzücü haberler sizi direk etkilemeyecek.

Bu hafta içi arkadaşlarınızla sohbet, randevular yapabilir, birlikte vakit geçirerek, sosyalleşebilirsiniz. Hatta yeni dostluklar da söz konusu olacak. Yılbaşı gecesi için hafta içinde bolca plan ve davet olabilir, bu durum aklınızı karıştırabilir. Henüz plan yapmayan yengeçler yılbaşı için plan yaparken dışarıdan gelecek misafir ya da dostlarına öncelik verebilirler.

Ayrıca Bakınız: 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Bu hafta, akrabalarınız veya arkadaşlarınız tarafından hediye veya jest ile karşılaşacaksınız. Size çok faydalı olacak bir ödül veya bonus kazanabilirsiniz. Yengeç burcu bu hafta bir sağlık sorunu yaşayabilir ve tedavi daha uzun sürebilir veya hastaneye kaldırılmayı gerektirebilir. Hafta sonu ise işlerden uzak kalmak daha avantajlı olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status