Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Eylül 2018 – 30 Eylül 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta ikili ilişkilerde çok dikkatli olmanız gerekecek. Bir adam hakkında karar vermeniz gereken bir hafta. Onun hayatınızdan çıkmasını da isteyebilirsiniz. Dost canlısı ya da profesyonel insanlarla ilgili şeylere uygun şekilde cevap vermelisiniz. Bu hafta işler senin için kolay olmayacak. Farklı engeller (yalanlar ve manipülasyonlar) veya diğer durumlar sadece günlük yaşamınızdaki stresi artıracaktır. Sakin bir şekilde farklı olayları kabul etmek veya panik yapmak ve bazı sağlık sorunlarına neden olmak size kalmış: migren, uykusuzluk, enfeksiyonlar, vb.

Yengeç burcu bu hafta, çevrenizdeki insanlara, diğer insanlarla ilgili şikayetler veya olumsuz yorumlar ekleyerek zarar vermekten kaçının. Bu hafta, neredeyse her şey kişisel kontrolünüze bağlı olarak kelimeler ve hareketlere dayatmanız gerekecek. Bu hafta, romantik veya samimi bir tanışmanın olduğu biriyle ilgili haberler sizi üzecek.

Bu hafta, kayıp veya unutulmuş öğeleri bulmak, bozuk veya hasarlı ekipmanı kurtarmak için iyi bir zaman olacaktır. Yengeç erkekleri, zihinsel veya duygusal olarak hazır bulunmayacakları olaylarla yüzleşeceklerdir. Yengeç kadınları zamanlarının çoğunu yakın ve uzak arkadaş, tanıdıklar ve akrabalarla buluşurlar.

24 Eylül – 30 Eylül Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Pazartesi günü Koç’taki Dolunay, ilişki hedeflerinize bu ay ulaşmayı temsil eder. Ruhunuzdaki çocukluk anılarınızla ilgili derin bir yara, duygularınız ve ilişkileriniz üzerinde kısıtlayıcı ve iç karartıcı bir etkiye sahip olabilir. Fakat bu dolunay ayrıca, engellerinizin ve yalnızlık, samimiyet, değişim ya da başarı korkularınızın üstesinden gelmek için cesaret ve fırsatlar sunar.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu Ekim 2018

Cumadan pazara rahatlama, yaratıcılık, iletişim ve ruhsal uğraşlar için iyi bir zaman. Kelimeler sakinleştirilecek ve aslında başkalarına şifa duyabileceksiniz. Daha akut duyular, sezgileriniz aracılığıyla çok fazla ekstra bilgi almanıza yardımcı olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status