Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Aralık 2018 – 30 Aralık 2018)

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı insanlar keyfinizi kaçırabilir. Sizden daha genç olan bir çocukla veya insanlarla yapılan hoş olmayan ilişkilerin etkisiyle duygusal olarak mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Bazılarınız hamilelik veya belirli bir günde çocuğun doğumuyla ilgili beklentilerinizle hayal kırıklığına uğrayabilir. Hafta boyunca, maddi konular ile ilgili olarak bir kadınla tartışma ya da çatışma yaşanacak. İsteğinizi veya fikirlerinizi mali konularda empoze etmekten kaçının. Bu hafta genç bir kadının özel hayatı ya da aşk hayatıyla ilgili bir etkinlik için heyecanlanacaksınız. Akrabalarınızda veya yakın arkadaşlarınızla bir nişan veya düğünde zaman geçirmek mümkündür. Hafta boyunca İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan kadına ilişkin ilginç veya meraklı haberler alacaksınız.

Yengeç burcu bu hafta uzun süre kalıcı bir etkisi olmayacak plan ve projeleriniz olabilir. Yengeç kadınları, geçmişlerinin bir parçası olan bir kişi ile ilgili bir olay ya da karşılaşma yaşayacaklar. Kesinlikle geçmişte çeşitli nedenlerden dolayı ayrıldığınız biri sizinle iletişim kuracak. Yengeç erkekleri, geçmişte gelişmeleri kendileri için gizemli olarak kalmış geçmiş olaylar hakkında bilgi alacaktır.

24 Aralık – 30 Aralık Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Yengeç burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, ilk hamleyi yapma ve önderlik etme cesaretine ve inisiyatifine sahipsiniz. Özellikle ilişkilerde ne istediğinizi ve onu nasıl elde edeceğinizi sezgisel olarak öğreneceksiniz. Utangaç biriyseniz bu, iç dünyanızla temasa geçmek ve tutkulu arzularınızı paylaşmak için ideal bir zamandır. Artan karizma ve çekicilik sizi sosyal durumlarda daha popüler hale getirecek. Coşkunuz bulaşıcı olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu 2019 Yorumu

Perşembe-Pazar günleri arasında aşk hayatınız yoğunlaşır ve yeni aşk mümkündür. Mevcut bir ilişki daha derin veya manevi bir seviyeye gelebilir. Gizli bir romantizm başlayabilir. Tüm ilişkilerde, kişisel veya ticari olarak, yüzeysellik sizi tatmin etmeyecektir. Daha fazla duygu düzeyinde arkadaşlık ya da aşkı deneyimlemek istiyorsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status