Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Ağustos 2020 – 30 Ağustos 2020)

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yengeç burcu haftalık yorumunda bu hafta, önünüzde son zamanlarda tanıdığınız ve çeşitli nedenlerle şimdiye kadar olumlu davrandığınız insanlara karşı dikkatli olmanız gereken bir haftanız var. Muhtemelen bu hafta, kişisel alanınıza girmek için çekingen veya düpedüz girişimlerde bulunacaklar, kesinlikle izin vermeyeceğiniz bir şey.

Hafta boyunca belgeler, sözleşme veya diğer formalitelerle ilgili sorunları çözme fırsatınız olacak, bu nedenle bunlara çok dikkat edin.

Bu hafta, başka bir yerde yaşayan akrabalarla yüksek bir ayrılma veya yeniden birleşme olasılığı getiriyor.

Bu, amacı ne olursa olsun, ama çoğunlukla yaşadığınız ülkede seyahat etmek için hayırlı bir hafta olacak.

24 Ağustos – 30 Ağustos Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Hafta boyunca mülkünüzle ilgili sorununuz veya eşyalarınızla ilgili bir toplantı veya sohbete katılabilirsiniz. Bir belge veya sözleşme yoluyla elde etmeniz gereken parayla ilgili engeller veya zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç erkekleri, değişikliklerle veya yeni çabalarla ilgili eylemlerde utangaç ve güvensiz olacaktır. Bunun nedeni korku değil, bu tür eylemler için en uygun zaman olduğuna dair güven eksikliğinizden kaynaklanacaktır.

Yengeç kadınları önemli para meselelerine, ev faturalarına, banka borçlarına, kredilere veya diğer mali meselelere odaklanacaklar.

Ayrıca Bakınız: Yengeç Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status